Wątek dotyczący artykułu

ZAKSA żegna swoje ikony! Spore zmiany w Kędzierzynie-Koźlu

Szósty zespół kończącego się właśnie sezonu PlusLigi szykuje rewolucję kadrową. W poniedziałek klub oficjalnie rozstał się z sześcioma zawodnikami, podając jednocześnie skład nowego sztabu.

przeczytaj cały artykuł

Ziutka

też mam mieszane uczucia co do Kurka w RR, ale skoro obie strony się dogadały to pozostaje nam czekać na efekty.
Oglądam mecze BK w Lube i mogę stwierdzić, że jeśli chodzi o przyjęcie to wcale nie jest tak źle. Staje do przyjęcia normalnie, przyjmuje choć zdarzają mu się błędy. Zagrywka niestabilna jak była tak jest. Jeśli chodzi zaś o atak to nie schodzi poniżej jakiegoś poziomu, ale jednak zatracił dużo umiejętności w tym zakresie. Jest bardziej schematyczny i za mocno ściąga piłkę. Widzę jedynie plus w treningach z Schopsem- może dużo na tym zyskać i urozmaicić zagrania.
Generalnie to nasuwa mi się wniosek, że Kurka trochę zajechaliśmy w kadrze w poprzednich latach i teraz on zbiera tego efekty. Był mocno eksploatowany, grał z urazami bo na nim opierała się cała gra. W efekcie stracił dużo na swojej wartości i wielu stawia na nim krzyżyk co jest trochę nie fair w stosunku do tego co mu zawdzięczamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kulozęby_Tony

A ja przestrzegałbym przed gloryfikowaniem pewnych nazwisk za zasługi, bo między innymi na tym przejechał się AA. Trzeba realnie oceniać formę swoich zawodników, a nie żyć w sferze mrzonek, że być może nagle zaskoczy wbrew wszystkim znakom na niebie i ziemi. Owszem szacunek dla Bartka za osiągnięcia, formę jaką reprezentował w reprezentacji i sukcesy jakie pomógł jej wywalczyć, niemniej niech nam to nie przesłania realnej oceny.
W gwoli ścisłości, nie stawiam na Kurku krzyżyka, tylko od czasu wyjazdu z Polski, a mijają już 3 lata, to nie widzę w jego grze zapowiadanego progresu a też oglądam Serie A i Super Ligę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Za Ostatni Grosz

Niestety to prawda. Kurek nie tylko przestał się rozwijać, ale gra jakby coraz słabiej. Kilka lat temu był materiałem na jednego z najlepszych przyjmujących świata, teraz myśli o przestawieniu się na atak. To też o czymś świadczy. Życzę mu jak najlepiej i niech buduje formę, najlepiej w Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ziutka

nie chodziło mi o gloryfikowanie, a raczej nie jeżdżenie po ni jak po łysej kobyle.
Po 3 latach za granicą też nie widzę postępu w jego grze w ataku i zagrywce, przyjęcie poprawił. Atak ma dużo bardziej schematyczny i przewidywalny, często ściąga piłkę itp.
Jest graczem dobrym, ale nie wybitnym choć się na takiego zapowiadał. Ale mimo to jeżeli dobrze popracuje nad sobą powinien być wzmocnieniem Resovii, ciężko tylko powiedzieć czy na takim samym poziomie jak Ivović.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.