Wątek dotyczący artykułu

Grand Prix na "Narodowym" może być ciosem dla innych rund

Kompromitacja, która miała miejsce w sobotę na Stadionie Narodowym, może mieć poważniejsze skutki. Czy będzie mieć ona przełożenie na frekwencję podczas innych rund cyklu?

przeczytaj cały artykuł

Pawel_Rzeszów

Frekwencja na pewno spadnie, ja już zrezygnowałem z wyjazdu do Torunia i Pragi. Zostałem olany, tak jak każdy, kto był w Warszawie. GP straciło kolejnego kibica. Teraz liczy się tylko liga i inne turnieje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek z Falubazu

ja już zrezygnowałem z wyjazdu do Torunia

Myslisz, że tym krokiem osłabisz finansowo BSI?
Jeśli tak to jestes w błędzie, oni kase dostali przy podpisaniu umowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek z Falubazu

Proste. Oni całą kasę biora przy podpisaniu umowy na organizacje SGP na danym torze, od organizatora czyli klubu, w ostatnim przypadku od pzmłot.
Organizator (klub, ostatnio pzmłot) zarabia na biletach.
Proste?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Marek z Falubazu

Zatem dzięki za rozmowę i współczuje tych "emocji".
Tak, była suto zakrapiana (50 lecie slubu teśców).
Później poleciałem na miesiąc z głównego, a tyle razy sobie mówiłem, że po alko nie bedę juz pisał.
hehe, nie wytrzymałem po tym co było na piaskownicy.
Pozdro.

| Odpowiedz
blokuj
KRZYZAK

Emocje byly przednie:) Wszystkiego sie spodziewalem ale nie takiego cyrku:) Co do twojego glownego; trudno sie dziwic emocjom tym bardziej jak krew rozrzedzona:))))) POZDR. Myszek:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.