Wątek dotyczący artykułu

Paweł Noch: Musimy powtórzyć to, co zrobiliśmy w niedzielę

PGE Stal Mielec w czwartek podejdzie do decydującej odsłony walki o półfinał mistrzostw Polski. - Jedziemy do Szczecina z optymizmem, ale to Pogoń jest faworytem - podkreśla trener, Paweł Noch.

przeczytaj cały artykuł

GoldMielec

Tak, jeśli PGE nie odpali jakiegoś kontraktu teraz lub " Prezes " nie znajdzie drugiego sponsora to Play-Outy z juniorami w składzie :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miki

Takie życie. I tak wszystko na razie zapowiada się beznadziejnie. PGE znów może czekać do wyborów, PZL obetnie ile może, w dodatku zespół nie będzie grał na MOSiRze tylko w Gimnazjum nr 2... Nie wyobrażam sobie na chwilę obecną przyszłego sezonu...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
murator

Powtarzam jeszcze raz PGE zadeklarowało ustami prezesa finansowego który był na meczu wraz z panią posłanką S.że przedłużą umowę sponsorską.Zadeklarował zwiększenie dotacji.A PZL to dawał grosze,a zachował się kiedyś nie fair bo obniżył o polowe dotacje w czasie trwania sezonu.Wygrana w przetargu nie dawała gwarancji większej dotacji na handball..Powtarzam że słyszałem o rozmowach klubu z jeszcze jednym dużym sponsorem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
StalM

A ja wątpie w Twoje słowa . PGE musiałoby teraz już ogłosić oficjalnie że przedłuża i nowy sponsor musiałby również być teraz ogłoszony bo Stal nie może czekać . Poza tym PGE przedłuży na rok i znów du...!!!

| Odpowiedz
blokuj
murator

Zauważ że PGE z nikim nie podpisuje umów dłuższych niż 1 sezon.Nie sądzę aby prezes okłamywał zawodników w szatni po meczu :)

| Odpowiedz
blokuj
miki

Zawodnicy już nie raz byli okłamywani, więc ja wolę zachować daleko idącą wstrzemięźliwość. Jak będzie oficjalna informacja to uwierzę.

| Odpowiedz
blokuj
miki

Mimo wszystko to ciągle tylko obietnice, a wydaje mi się, że zawodnicy żyją nimi przynajmniej od roku i dla części z nich to może być za dużo. Pożyjemy, zobaczymy. Na pewno każdemu z nas zależy, żeby ten klub w miarę sensownie funkcjonował.

| Odpowiedz
blokuj
StalM

PGE podpisuje umowy dłuższe niż na rok bo nie wierze że z PGE Stalą Rzeszów ( żużel ) czy PGE Skrą Bełchatów ( siatkówka ) lub PGE Turów Zgorzelec podpisuje umowy na rok gdzie te dwa ostatnie kluby od lat są pod szyldem PGE i działają prężnie .
Co do samego sponsoringu PGE lub rozmów z nowym sponsorem to wole być ostrożny . W poprzednim sezonie było mówione że już na dniach podpiszą i rozmawiają z innymi np. BRW , a jak wyszło ? Nie dziwie się zawodnikom że uciekają z Mielca . Szkoda bo drużynę trzeba będzie budować na nowo jeśli wogóle będzie co budować .

| Odpowiedz
blokuj
miki

Szkoda, że nie zadeklarowani tego np. w przerwie meczu do mikrofonu, żeby ludzie mogli ich rozliczyć ze swoich słów podczas wyborów. A tak swoją drogą fajnie było zobaczyć znów Kostrzewę na hali. Wie ktoś, czy wznowił już treningi w Mielcu, czy tylko był na meczu?

| Odpowiedz
blokuj
jaet

Wedle mojej wiedzy, a uważam ją w tej materii za dosyć pewną, PZL po wygraniu przetargu planował zwiększyć finansowanie klubu dwukrotnie. Zgadzam się, że nie są to miliony złotych, ale wagę tych 500000 tysięcy odczuwa się dopiero wtedy jak ich brakuje. Z tym cięciem masz rację, ale nożni żebrali, żebrali aż wyżebrali. Nie mam powodów, żeby Ci nie wierzyć co do info o sponsoringu, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że wiarygodność klubu jest zerowa?

| Odpowiedz
blokuj
murator

A myślisz że wiarygodność innych klubów(oprócz Vive,Płocka,Puław)jest taka kolorowa?Nie które do tej pory wiszą kasę po mieleckich hotelach i śpią w okolicach...też nie jest bajecznie.

| Odpowiedz
blokuj
jaet

Nie myślę, tyle że z doświadczenia wiem, że trawa gdzie indziej zawsze wydaje się zieleńsza, a chłopaki pamiętają swoje krzywdy, a nie kolegów ze Szczecina czy Głogowa. Zresztą dzisiaj i tak o wszystkim decydują menadżerowie, a ci mają najlepszą wiedzę, co gdzie i jak? Zobaczymy, obyś miał rację i się nie sypniemy...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.