Wątek dotyczący artykułu

Paweł Noch: Musimy powtórzyć to, co zrobiliśmy w niedzielę

PGE Stal Mielec w czwartek podejdzie do decydującej odsłony walki o półfinał mistrzostw Polski. - Jedziemy do Szczecina z optymizmem, ale to Pogoń jest faworytem - podkreśla trener, Paweł Noch.

przeczytaj cały artykuł


Madridista

Trzeba zapytać radnych czy chętnie wyłożą kasę, która pójdzie na taki cel. Dziwne, że wgl przedstawiciele PiSu byli tacy chętni po wyborach z tymi dotacjami. Prezydent też miał działać w sprawie pozyskiwania nowych sponsorów i inwestowania, ale cisza. Chyba że ten nowy sponsor o którym piszesz @murator, to jakaś rzeczywiście szansa. Osobiście w grudniu miałem możliwość zamienienia paru zdań z Prezesem PGE Woszczykiem i zapewniał, ze przedłużą umowę, ale mają pewne wymagania wobec klubu. Jednak do dzisiaj ta sprawa ciągnie się jak duża rolka papieru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAF171

Prezydent w wywiadzie dla radia powiedział że on nie jest od pozyskiwania sponsorów tylko zarząd klubu. on jedynie może wskazać i doradzić w jakie miejsce sie udać i co próbować załatwiać a resztę musi zrobić zarząd bo od tego jest. Te jedno sezonowe umowy Z PGe też nie pomagają w kontraktowaniu zawodników i mysleniu w ogóle o czymkolwiek a na dodatek opóźniają ile mogą przelewanie kasy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.