Wątek dotyczący artykułu

Ten sezon jest nieudany, ale nie z powodu porażek - rozmowa z Miguelem Falaską, trenerem PGE Skry Bełchatów

Wciąż aktualny mistrz kraju nie tylko nie obroni tytułu, ale odpadł również w półfinale Pucharu Polski. - Mamy problem mentalny - ocenia szkoleniowiec zespołu.

przeczytaj cały artykuł


dujszebajew

Przynajmniej dobrze, że Falasca nie zasłania się zbytnio zmęczeniem i kontuzją Winiarskiego tylko bierze odpowiedzialność na siebie..zdaje sobie sprawę że trochę spierdzielił pykając cały sezon praktycznie jedną szóstką..rok temu zdało to egzamin bo po pierwsze było mniej meczów, Skra nie grała w LM a po drugie Wlazły był mega wypoczęty i cały sezon wytrzymał, teraz jednak odezwały się MŚ, podobnie Conte całe wakacje non stop ciągnął Argentynę to i nie dziwota że teraz nie daje rady już..to dopiero drugi sezon Falasci i myślę, że nabrał sporo doświadczenia i wyciągnie wnioski..teraz jakoś ostatkiem sił trzeba wywalczyć to 3 miejsce aby była LM w przyszłym sezonie. Choć na koniec wyniki są słabe to też nie można mówić że wszystko było źle bo mieli momenty wspaniałe a i choć nie ugrali nic w Final Four to jednak pierwszy raz awansowali, to też jakiś sukces. Jestem pewien że w następnym sezonie powalczą o tron, zwłaszcza że Winiarski i Wlazły będą świeżsi..

PS: Znowu świetny wywiad najlepszej dziennikarki na tym portalu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.