Wątek dotyczący artykułu

Pogoń Szczecin ostatnim półfinalistą play-off - relacja z meczu Pogoń Szczecin - PGE Stal Mielec

Bardzo duże emocje towarzyszyły spotkaniu w Szczecinie. Miejscowa Pogoń stanęła przed swoją historyczną szansą. Nawet bez Michala Bruny ją wykorzystała i zagra o medale mistrzostw Polski.

przeczytaj cały artykuł


Madridista

Eksperci Polsatu Sport, zwłaszcza Pan Siódmiak przechodzili samych siebie. Siudym momentami prawił jakby był pod wpływem. Ich komentarz był bardzo stronniczy. Około 53 minuty już sprawdzali kiedy są terminy półfinałów Pogoni z Kielcami, a w końcówce trzęśli portkami że może się pospieszyli z tą parą półfinałową. Szkoda, bo również i im Stal mogła utrzeć nosa. Zadecydowała niestety lepsza dyspozycja dnia i przede wszystkim głupie własne błędy zawodników. Gratulacje dla Szczecina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raf1

I do tego burak się z niego robi. Kompetencji zero, masz tu słuszność:)
Co do Twojego wcześniejszego wpisu...ja już się cieszę z tego 4 miejsca, bo to i tak jest wynik historyczny i może nawet ponad stan.
A z Puławami też nie jesteśmy bez szans, bo tak jak zauważyłeś - to tylko sport. Ale mam świadomość, że będzie bardzo ciężko coś z nimi ugrać. Rozegrali się na maksa. Na tą chwilę to chyba są słabsi jedynie od wielkiej dwójki i przy takiej dyspozycji nikt poza Vive i Wisłą nie powinien im zagrozić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.