Wątek dotyczący artykułu

Martina Navratilova tłumaczy decyzję o zakończeniu współpracy z Agnieszką Radwańską

Martina Navratilova w specjalnym oświadczeniu wytłumaczyła decyzję o zakończeniu współpracy trenerskiej z najlepszą polską tenisistką Agnieszką Radwańską.

przeczytaj cały artykuł

Eleonor_

Navratilova Martina na odchodne mówi o współtrenowaniu,zaś w trakcie współpracy z Agnieszką,twierdziła jedynie o doradztwie...
To zmienia postać rzeczy,czy współtrenerem można być na odległość...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Tak jest wiarygodnie?Czatowo - telefoniczna współtrenerka.
Oby te rady Martiny,okazały się pozytywne w zmianie bardziej skutecznego tenisa Agnieszki oraz dały pomyślne rezultaty w przyszłości...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Seb Glamour

Może grały online w Virtua Tennis...to też jakiś trening;)Ja jestem ciekaw co dalej...czy zmieniamy dalej czy wracamy do starego...zobaczymy już niedługo pewnie.

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Ha.Pewnie odwrotu do starego już nie ma,tenis Agnieszki został rozbrojony. Według mnie duża liczba popełnianych błędów przez Agnieszkę jest spowodowana brakiem pewności w grze,jej potrzebne są piłki kończące
oraz skuteczna gra z kontry przy siatce i serwis...serwis...serwis

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Seb Glamour

Ja jako kanapowo-fotelowy ekspert tenisowy uważam,że obecny tenis Agi wcale nie jest taki zły,potwierdza to nawet ten przegrany mecz z Sarą...to co mnie najbardziej kłuje w oczy to serwis(chyba wszystkich kłuje)i gra przy siatce,która w wykonaniu Agi wyglądała dużo lepiej kiedyś.Paradoksalnie odejście Martiny to może być też bodziec do lepszej gry Agi.

| Odpowiedz
blokuj
Muzza

Zgadzam się, serwis jest do d...y, a gra przy siatce która dawniej była intuicyjna teraz wydaje się być schematyczna...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Eleonor_

Niezrozumiała jest dla mnie gra Agnieszki przy siatce,kiedyś piękna
książkowa gra na małe pola,te kąty i skróty palce lizać,a obecnie gra Agnieszki przy siatce jest kopalnią punktów dla rywalki.
Czy jest na świecie fachowiec od serwisu bądź forhendu,który potrafiłby umiejętnie przekazać i nauczyć efektywnie swojego ucznia tych zagrań?

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Ja jako kanapowo-fotelowy ekspert tenisowy

To dobre określenie.Czy także adekwatne do rzeczywistości?
Edit:
Jaką zobaczymy Agnieszkę w Madrycie,po zdjęciu ciężaru presji?

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

To dużo i mało,podobnie marzy mi się uśmiechnięta i radosna na korcie, grająca swój najlepszy tenis życia Agnieszka Radwańska...

| Odpowiedz
blokuj
Seb Glamour

Taka właśnie gra Agi przy siatce...jakaś taka niepewna i nerwowa teraz,brak tej swobody i pewności,którą miała Aga.Kiedyś jak Aga zagrywała stop wolej to rywalka nie dopadłaby do piłki nawet Jumbo Jetem,a teraz...Musi Aga wygrać kilka meczów,musi wrócić pewność siebie...daleko szukać nie trzeba,popatrz na Rafę.

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Właśnie z Rafą podobną niemoc przechodzą,stracili zaufanie do swojej
gry,zbyt dużo nerwowości i stresu wkradło się do ich tenisa.
Oboje prezentowali podobny wyniszczający styl gry,na zabieganie do
utraty ostatniego tchu,niestety.Oczywiście z Rafą jest znacznie lepiej,ale on w swoim stałym i fachowym sztabie ma solidne oparcie.

| Odpowiedz
blokuj
Seb Glamour

Była jeszcze ciocia Martina....myślę,że jeśli ten sezon będzie taki kiepski do końca to jednak głowa Tomka może polecieć...pomimo tego,że są z Agą przyjaciółmi.

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Czyżby ciocia Martina uciekła z tonącego okrętu...? Wujek Tomek
znajdzie sobie podobną ciepłą przystań co 'trener' Synówka u Coco?

| Odpowiedz
blokuj
stanzuk

Będzie się trzymał portfela Agi ile się da, wie że nikt poważny go nie zatrudni. W srodowisku WTA nie ma slepców, tam wszyscy wiedzą jaki talent przy pomocy Celta zmarnował przez dwa ostatnie lata.To tylko u nas zrobiono z niego bożka. Może dostać kopa, ale niestety od Celta

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Eleonor_

Trzyma się dosyć dobrze, nawet na dwóch posadkach, całkiem, całkiem... jako najlepszy kapitan reprezentacji ,który "sam w pojedynkę "wprowadził Polskę do grupy światowej Fed Cup. Czym wujek Tomek zaskarbił sobie łaskę oraz otrzymał parasol ochronny mediów? Celt nie może być dobrym sparingpartnerem,gdyż nie utrzymuje piłki w korcie,aut albo siatka...

| Odpowiedz
blokuj
stanzuk

Mam swoją teorię. Radwański miał zawsze na pieńku ze srodowiskiem dziennikarskim, a przez Wyborczą i Eurosport był wręcz znienawidzony. I jak w końcu Wiktorowski zajął jego miejsce, to było wiadomo że przez media będzie hołubiony i ze wszystkiego rozgrzeszany, zwłaszcza że prawie wszyscy dziennikarze tenisowi to jego kumple. Zresztą i on i Celt też jeszcze komentują w telewizji mecze, to dochodzi jeszcze solidarnosć zawodowa. Stąd ten parasol ochronny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
fulzbych vel omnibus

Serwis jest wypadkową ogólnej wydolności. Spada wydolność w trakcie pojedynku pogarsza się serwis. Dlatego tak ważne jest czy y jesteśmy w stanie zmęczyć przeciwnika bardziej niż on nas.

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Tak,ale Agnieszka jest niewydolna i zmęczona jeszcze przed rozpoczęciem
meczu,wygląda na korcie jakby grała za karę,jej grze brakuje świeżości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.