Wątek dotyczący artykułu

Eksplodujące silniki - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Betard Sparta (wypowiedzi)

Dwa silniki podczas treningu punktowanego stracił Michał Szczepaniak, a jedną jednostkę Mikkel Michelsen. Żużlowcy ostrowskiego klubu mieli w piątek nietęgie miny, bo czekają ich spore inwestycje.

przeczytaj cały artykuł

Kapsel

Witam, mam pytanko mieszkam przez mmiesiąc we Wrocku, chce isc na żuzel na olimpijski 10-go maja i 17-go zeFalubazem. Gdzie jzdza chłopaki na jakim stadionie. Prosze o info. Z góry dzieki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vnc

10 maja na Miejskim na torze robionym przez Ole Olsena (tak dla promocji żużla), a 17.05 przy Oporowskiej (tam może policja wyda zgodę na organizację imprezy masowej, oczywiście gwarantem dobrego toru - Ole Olsen). A Stadion Olimpijski, ul. Paderewskiego 35, to tylko jako stadion rezerwowy.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kapsel

Poważnie piszesz? Slyszałem coś własnie, że tylko 999 osób moze ogladac mecz jak policja zgody nie wyda. Kiwedy jakies wiążące decyzje zapadną??

| Odpowiedz
blokuj
Vnc

Troszkę się wydurniam, ale prawdę powiedziawszy, to nie słyszałem nic odnośnie Olimpijskiego na razie. Wielu twierdzi jednak, że to formalność i problemów nie będzie. Wszystko w gestii Dutkiewicza, a jak powszechnie wiadomo PR dla niego najważniejszy, więc pewnie wyda łaskawie decyzję na 2-3 dni przed meczem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.