Dyskusja

bzyk

u was też są problemy z kasą pisze o tym plech

Autor: Zenon Plech

- Wydarzeniem kolejki jest dla mnie pierwszy mecz Golloba w Grudziądzu. GKM ma szansę pokazać się z dobrej strony i wygrać ze Stalą Gorzów - pisze Zenon Plech.
Skomentuj 2

Wydarzeniem kolejki jest pierwszy mecz Tomka Golloba w Grudziądzu. To jest zawodnik, który od początku swojej kariery jeździ w najlepszej lidze świata i zawsze jego osoba przyciąga niczym magnes. Spodziewam się dużego szału w Grudziądzu. A czy GKM może wygrać ze Stalą Gorzów. Jeśli Iversen pojedzie równie słabo jak w Tarnowie to jest to możliwe. Zresztą tor w Grudziądzu nie jest łatwy. Jedynym czego można być pewnym to to, że nawierzchnia będzie twarda, bo tego potrzebuje Gollob, żeby pokazać cały swój kunszt.

Dla mistrza Polski druga porażka to już byłaby lekka katastrofa. Słyszałem, że niektórzy zawodnicy mogą się buntować przeciwko poślizgom w wypłatach, ale mam nadzieję, że to nie jest prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.