Wątek dotyczący artykułu

PGE Turów wygrał ze Stelmetem i został mistrzem sezonu zasadniczego!

To było kapitalne widowisko! PGE Turów po fantastycznej i pełnej emocji walce pokonał u siebie Stelmet różnicą aż 13 punktów i do fazy play-off przystąpi z pierwszego miejsca!

przeczytaj cały artykuł

Peryskop

Jak mam być szczery to trochę czuło się jakby Stelmet był na lekcji u starszego i bardziej klasowego kolegi na korepetycjach.Turów w pełni kontrolował mecz od samego początku praktycznie do końca ( i to na dodatek jeszcze bez swoich dwóch kontuzjowanych zawodników ).Ale tego tak naprawdę można było się już dawno spodziewać,że tak będzie. Do chłopaków ze Stelmetu nie można mieć żadnych choćby najmniejszych pretensji za ten dzisiejszy mecz.Zrobili wszystko na co ich stać ,a w niektórych przypadkach jak np Jure Lalic zrobił ponad stan swoich możliwości.
Ludzie znający się na koszykówce już dawno wiedzą jak to wszystko się skończy i że nie może to się dobrze skończyć dla Stelmetu w tym sezonie niestety.Ale tak jak powiedziałem nie można mieć pretensji do chłopaków.Oni grają tak jak mogą a że nie mogą zbyt wiele więcej no to jest taki efekt jaki jest.Powiem więcej,że to wcale nie musi być koniec niespodzianek in minus w tym sezonie dla Stelmetu.Oby tylko chłopakom starczyło miejsca na podium w tym sezonie ?! Podsumowując ,pretensje nie do chłopaków ze Stelmetu tylko bardziej do ludzi od kompletowania składu ( niektórym zawodnikom zrobiono krzywdę kontraktując ich do drużyny majacej grać o wysokie cele nawet w TBL) w tym klubie. Bo tu jest główna przyczyna tego,że na koniec prawdopodobnie to nie Stelmet będzie się cieszył,ale inni. Do Saszo też nie można mieć absolutnie żadnych pretensji, facet robi co może ulepić z tego materiału jaki ma,a że słabo z tym tegorocznym materiałem no to pomału Stelmet będzie pozycjonował swoje właściwe miejsce w tegorocznym szeregu.I oby tylko nie było dużo gorzej niż jest w tej chwili w tabeli !!?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.