Wątek dotyczący artykułu

Miniżużel: Zawodnicy Stali Toruń najlepsi w Rybniku

W niedzielę w Rybniku odbył się drugi weekendowy turniej miniżużla. Najlepsi okazali się dwaj zawodnicy Stali Toruń - Marcin Turowski w klasie 80-125 cc i Borys Kopeć-Sobczyński w klasie 50 cc.

przeczytaj cały artykuł

Goldi

Brawo Panowie. Ile lat ma Bartek Tyburski? Bo na fb wpisał sobie 1995, a wydaję mi się, że jest młodszy od swojego brata 2002.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żużel bez tłumików

Bartek Tyburski w maju kończy 10 lat... A Paweł Trześniewski jeszcze później - pod koniec lipca... I nikt tu go nie chwali, a gość zdobył 5. miejsce. Jacek Fajfer też jest bez licencji (dopiero co skończył 10 lat) i też potrafił zdobyć 9 punktów..., a z tego co wiem odjechał 1/10 ilości treningów w porównaniu z klubem z Gdańska...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
AnkaFanka

Piszesz kolego, że Pawła Trześniewskiego nikt za wynik nie pochwalił. Bardzo Pawła lubię i jest mi tak samo przykro. Ja mu gratuluję i życzę coraz lepszych wyników. Ale co ma powiedzieć Bartek Tyburski, który w 2014 roku został Mistrzem Polski w klasie 50 cc, koledzy: Borys Kopeć-Sobczyński i Mateusz Łopuski zostali Vice Mistrzami, a Sportowe Fakty nie napisały o tym wydarzeniu ani słowa !!!!! Wstydź się redakcjo !!!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.