Wątek dotyczący artykułu

Raul Lozano trenerem Cerrad Czarnych Radom

Po siedmiu latach Raul Lozano wraca do pracy w Polsce. Od nowego sezonu poprowadzi Cerrad Czarnych Radom! Zastąpi na tym stanowisku Roberta Prygla.

przeczytaj cały artykuł

Alpen

Ciąg dalszy dobrych wiadomości dla Radomia - Lukas Kampa zostaje na kolejny sezon.
Ciekawa jestem gdzie wyląduje Guma. Czyżby Warszawa? Chociaż nie chce mi się wierzyć, że stać ich na Gumę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

Też jestem ciekawy. Byłem pewny, że wyląduje w Radomiu. Guma mówił, że chciałby zagrać jeszcze w PW ale to chyba nie jest jeszcze ten moment.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kulozęby_Tony

Zagumny w ostatnich latach ukończył budowę domu w Warszawie, biorąc więc pod uwagę doniesienia na temat jego dalszej kariery po Kędzierzynie Koźlu to nie można jednoznacznie wykluczyć wątku warszawskiego. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że będzie gotów nawet zejść z ceny między innymi z uwagi na wspomniany dom i sentyment do Warszawy, gdzie zaczynał karierę.

| Odpowiedz
blokuj
pepsiBKS

bardziej mnie w tym miejscu zastanawia, czy Guma będzie potrafił przywyknąć do gry o nic, bo - nie czarujmy się - jeśli jakiś wielki sponsor nie spadnie stołecznym z nieba, to drużyny walczącej o medale tam wokół Pawła nie zbudują.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.