Wątek dotyczący artykułu

W Rzeszowie zawiódł komisarz toru? Chomski: Trzeba sprawdzić ich kompetencje

Wiele kontrowersji wzbudziła nawierzchnia toru w Rzeszowie. - Pojawiają się problemy, mimo że są komisarze. Może trzeba sprawdzić, czy do pełnionej roli się nadają - ocenia Stanisław Chomski.

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

"Nie chodzi tu jedynie o wypowiedź samego Piotra Barona, ale i zawodników, którzy na co dzień startują w Grand Prix. " Pytanie czy "gwiazdom" z GP nie poprzewracało się do reszty we łbie? Rempała, Drabik, Lampart dawali sobie radę na tym torze, a Tai, Magic i Jepsen nie? Coś tu chyba jest nie hallo. Zresztą Magic naprawdę zaczyna mnie zadziwiać-w GP tor zły, w Rzeszowie też, ale w Anglii śmiga jak ta lala. Niejako mój zarzut do zawodników potwierdzają słowa Cegielskiego "Obawiałem się, że sytuacja z GP na Stadionie Narodowym jeszcze długo będzie odbijać się czkawką i tak się niestety dzieje. Żużlowcy uwierzyli, że mogą mieć absolutny wpływ na odwoływanie i przekładanie zawodów. ". Jestem już zmęczona tą szopką, którą serwują nam wszelkiej maści żużlowi celebryci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

W du.. się teraz wszystkim przewraca. Sparta przyjechała po zwyciestwo, Baron myślał że bedzie tak jak za Śledzia, czyli tor pod przyjezdnych. Napompowali ich w roli faworyta, przegrywali spotkanie, a miało pójść gładko no i płacz. Tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Coś mi się zdaje, że Barona nieco poniosło. Remis w Toruniu podniósł morale w drużynie Sparty, a tu taka sytuacja, że Lampart i Larsen objeżdżają gwiazdy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
fifijabol

Dziwna sytuacja. W moich oczach wyszli na panienki. Rozumie jego poirytowanie, bo Janowski zaliczył glebę, no ale porównanie tego do szopki w Wawie to lekka przesada. Śmiech mnie ogarnia i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
BadAngel

Porównanie trafne-tu i tu zawodnicy z GP chcieli przerwania zawodów:) Tyle, że w Rzeszowie to nie przeszło. Dziękujemy Panie Baronie, żeś na to nie pozwolił :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.