Wątek dotyczący artykułu

Rakiety w półfinale Zachodu po raz pierwszy od 2009 roku

James Harden poprowadził Houston Rockets do półfinału Zachodu. Rakiety awansowały do tej fazy po raz pierwszy od 2009 roku, pokonując w pięciu spotkaniach Dallas Mavericks.

przeczytaj cały artykuł

MaroNBA

Nie ma to jak mecz oparty na taktyce Hack-a-DJ. Wiem to jest legalna taktyka, stosowana nie aż tak często, w sumie to tylko przeciwko niemu i jak już Howardowi, ale Jezu, oglądanie takiego czegoś to sie oczy chce wydłubać. NBA chce promowac grę w kosza? Niech coś z tym zrobia bo to tak bardzo niszczy widowisko...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Romano

Dokładnie, w koszykówce nie ma już prostszej rzeczy niż rzut osobisty ale są takie wynalazki jak Jordan którzy nawet tego nie potrafią. Mój osobisty rekord to 91/100 ale wtedy trenowałem ostro rzuty prawie codziennie. Reasumując kto nie umie rzucać wolnych niech się liczy z tym że będzie notorycznie faulowany lub nawet zdjęty z boiska przez trenera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
heat_rays_fan

Na jaki mecz przyjdzie wiecej kibicow? Na taki co dunkuja czy wolne rzucaja? Dlaczego zawsze wysmiewane Clippers stalo sie popularne? Bo przyszedl Blake i pare razy dobrze zadunkowal i sie zaczelo. Ludzie chca rozrywki a nie nudy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.