Wątek dotyczący artykułu

Adrian Miedziński wraca do zdrowia

W czwartek w Toruniu odbędzie się konferencja prasowa, na której pojawi się Adrian Miedziński. Zawodnik wyszedł już ze szpitala i liczy, że uda mu się pojechać w najbliższej kolejce PGE Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

KACPER.U.L

Kuruj się Miedziak i wracaj jak najszybciej.Twoja absencja żle się odbija na zdrowiu dwóch toruńskich mędrców i Szogunów niedzielnych rozpisek.Po remisie z wrockiem dopiero ostatnio zmienili Pampersy:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Apator Fan-RSKZ

Zajmij się wpierw swoim stadionem chłopie bo do naszego to Wam brakuje lata świetlne.Ps.Znów?Z Twojego zdania wynika,że męczyliśmy się z Rzeszowem już kiedyś,pytanie kiedy :D :D :D.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
małyKSA

Nie wiem o co Ci chodzi jak coś Ci nie pasi to mnie zablokuj,liżesz d... jakiemuś lamusowi tańczącym z czymś tam a do mnie się przyczepiłeś!!!Zluzuj majty!

| Odpowiedz
blokuj
Patrycja i Dawid

Nie rycz dziecko ja wiem ze forum to wasze zycie i traktujecie to na powaznie w przypadku tanczacego to jest jakby normalniejszy niz te twoi koledzy re wojtki nighty roberty

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
małyKSA

A skąd wiesz na ilu ja meczach byłem????? a gimnazjum to moja młodsza córka już kończy!!!Więc nie wyskakuj mi z tekstami o chłopczykach!!

| Odpowiedz
blokuj
małyKSA

Gościu w Toruniu nie opuściłem ani jednego meczu od chyba 7 lat a to że na każdy wyjazd nie jeżdżę no to niestety taka specyfika pracy że nie zawsze się urlop dostanie na poniedziałek nie to co u Was w szkole że sobie nie pójdziesz bo mama usprawiedliwienie napisze.Myślcie trochę za nim coś bez sensu napiszecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Patrycja i Dawid

Hahahahahahahaha masz racje jestes na meczu na relacji sportowych faktow albo jak sobie fotorelacje obejrzysz nie raz cie tu widzialem gniles caly dzien tu wiec skoncz te bajeczki bo zaczynam zalowaz ze jestem z Torunia patrzac na was

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
tańczący z lisami

Siedzisz z betonami srajtami, robertami, wojtkamina relacji SF na żywo i komentujecie biegi zenada. Zamiast być na meczu wspierać i dopingować. Juz niejednokrotnie Cie nakryłem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Patrycja i Dawid

Corka komu te bajeczki chlopczyku ?corke to mozesz miec co najwyzej jako dmuchana lalke o was o dzieciakach z forum wiem wszystko wystarczylo was poczytac wasze zalosne posty na tym forum ale mowic ze masz corke czy zone mozesz bo te dzieciaki w twoim wieku uwierza ja jestem za stary na takie wkrecanie bajek chlopczyku ale pomarzyc mozesz bo co wam pozostalo

| Odpowiedz
blokuj
małyKSA

To tak z ciekawości ile masz lat jak masz jaja to napiszesz prawdę,bo tak patrząc na twoje komentarze to szału nie ma sam avatar dość durny bo nie wiadomo czy ty facet czy baba:))))

| Odpowiedz
blokuj
Patrycja i Dawid

Dla ciebie chlopczyku to ja moge byc nikim bo jestes tylko dzieckiem z forum.normalny czlowiek sie nie przejmie co taki gimbus z forum tu wypisuje a jesli pytasz o moj wiek to wiedz ze jestem od ciebie starszy ;)

| Odpowiedz
blokuj
bart82gkm

Jak Toruń ma kurnik to co my mamy ....
Liga jest wyrównana ,a Toruń jedzie osłabiony.
Bez Miedziaka oraz Przedpełskiego który obok Zmarzlika i Pawlickiego jest najlepszym juniorem w Ekstralidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.