Wątek dotyczący artykułu

Motor Lublin ubolewa nad wynikiem z Gdańska

Motor Lublin zanotował falstart na starcie sezonu i przegrał w Gdańsku czternastoma punktami. - Nie zakładaliśmy, że wygramy, ale tak wysokiej porażki się nie spodziewałem - przyznał prezes klubu.

przeczytaj cały artykuł

manak

Czytam i mam pytanie kto z tych pismaków był na meczu ? Byłem w Gdańsku podczas tego meczu i wynik nie odzwierciedla rywalizacji na torze. W kilku biegach Lublinianie przegrali w sytuacji prowadzać po starcie. Po drugie za słaby punkt w drużynie Lublina należy uznać trenera i jego posunięcia taktyczne po prostu jest słabym strategiem i dużo pracy przed Nim. Co do zawodników obu drużyn to tylko wariat mógł przewidywać wygrana gości. Gdańsk ma mocna drużynę, w Lublinie należy spokojnie pracować i nie dokonywać zbyt szybkich roszad kadrowych. Praca, praca, praca i spokój dadzą wynik sportowy w innym przypadku pierwszym który wyleci może zostać trener Głogowski który umiejętnościami trenerskimi niczym nie obiega od umiejętności juniora Wieczorka, każdy z Nich ma szanse na lepsze jutro wszystko zależy od Nich.I na koniec duże brawa na kibiców z Lublina byli grupą widoczna i wspierająca swoich pupili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Jak możesz być super strategiem w sytuacji jak masz samych nowych zawodników, drużynę prowadzisz pierwszy sezon a na treningach nie masz możliwości sprawdzić każdego ze składu. To jest wróżenie z fusów, a nie trenerka.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luisso

Witam ja byłem w Gdańsku i w Grudzidzu na sparingu i nie masz racji kolego bo wyjście spod taśmy nie jest gwarantem wygrania biegu w sparingu wszystkie starty były nasze a wynik chyba widziałeś brak chłopakom objeżdżenia i tyle dziwi mnie bardzo postawa Mality bo kilka zawodów odjechał a co decyzji trenera wydaje mi się że była dobra szwed po odsunięci dostał kopa i zrobił wynik a wiem bo jestem bardzo blisko teamu Mathiasa pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
luisso

Witam Ciebie również kontrakt może, gość na pewno z tego co mi wiadomo to brani pod uwagę są M.Trzęnsiok i D.Krzyżanowski.Jeżeli chodzi oseniora to po 15 maja może będzie fajna niespodzianka ale to tylko może ale ja w te może wierze pz.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
TSK Polonia Piła

King i Bach mają mecz w Anglii . Jest szansa że King pojedzie w Lublinie ale wszystko się wyjaśni pod czas meczu. Skład Optymalny to : Jensen,Świst,Monberg,Dolny,Fajfer,Pawlak,Karczmarz. Chociaż może Barker.. wejdzie, za Fajfera.. nie ma formy.. ale zrobił Ben Barker (gość) (1,3,3,3,2*) 12+1 w Anglii ;) King też kapitalnie - Daniel King (3,3,1,3,3) 13 . Jeśli Seniorka pojedzie swoje... Fajfer/Barker dorzuci pkt i nasza juniorka szczególnie Karczmarz. Jesteśmy wstanie minimalnie wygrać.. jeśli u was pojedzie tylko 3 zawodników.. 2 linie i juniorkę Lublin ma dosc słabą .Ale zobaczymy.. liczę na minimalną przegraną i u nas 3 pkt . Chociaż mam nadzieje na tą wygraną . Wszystko się okaże 10 maja.

| Odpowiedz
blokuj
luisso

Myślę że wynik dla obu stron jest ważny ale najważniejsze jest to żeby obejrzeć ciekawe zawody tym bardziej że kibice z Piły wybierają się do nas na mecz a jest to nie mały kawałek drogi super zapraszamy do Lublina także na browarek pozdro.

| Odpowiedz
blokuj
TSK Polonia Piła

dokładnie niech będzie fajne widowisko, mecz najlepiej na styku dla jednej lub drugiej drużyny lub remis. Piwko można wypić oczywiście, się wybieramy. Trochę nas czeka jazdy .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.