Wątek dotyczący artykułu

Wizards wygrali pierwszy mecz w Atlancie! Świetna postawa Gortata

Washington Wizards pokonali w pierwszym meczu półfinału Wschodu Atlanta Hawks. Duży wkład w to zwycięstwo miał Marcin Gortat, który skompletował double-double.

przeczytaj cały artykuł


PolonistaFORDON

Cieszy, że Gortat i spółka przywożą na rewanże do stolicy przynajmniej jeden skalp...bardzo dobry mecz w wykonaniu Beal'a oraz Walla, także od siebie dali pozostali zawodnicy...po pierwszej kwarcie wydawało się, że jastrzębie roztrzelają przeciwnika ale już od następnej z każdą kolejną minutą ich siła ofensywna malała w oczach...cieszy kolejne DD Marcina, który w pierwszej połowie był mało widoczny ale w drugiej w kilku ważnych momentach dał o sobie znać...mam nadzirję , że stołeczni pójdą za ciosem i w kolejnym meczu znowu będą górą bo Atlanta Hawk W takiej formie to przeciwnik absolutnie w ich zasięgu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
themon31

Z zeszlorocznych playoff pamietam ze Wizards u siebie grali fatalnie,tutaj przewaga parkietu nie ma znaczenia niestety.Kwestia rzutowa dnia i dobrej taktyki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PolonistaFORDON

To jest NBA i faktycznie przewaga parkietu jest nierzadko mało istotna ale mimo wszystko Czarodzieje są w stanie u siebie rozstrzygnąć rywalizację jeśli kluczowi zawodnicy nie będą zawodzić co przy tak długiej serii w PO może być zadaniem niezwykle trudnym ale nie niewykonalnym...dzisiaj ewidentnie Jastrzębie nie mieli swojego dnia i z pewnością w kolejnym meczu zagrają lepiej ale pytanie jak psychika będzie działać bo będą już grać ze świadomością, że muszą gonić bo inaczej będzie koniec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.