Wątek dotyczący artykułu

Bilety na Mistrzostwa Europy 2016 jak świeże bułeczki! Sprzedane w kilka godzin

W poniedziałek rano rozpoczęła się dystrybucja biletów na mistrzostwa Europy 2016. Wejściówki rozeszły się na pniu. Sprzedaż trwała ledwie kilka godzin.

przeczytaj cały artykuł


handball Wybrzeże

Pane Kołsut czyta Pan to co pan pisze? Wszystkie bilety zostały wyprzedane? Jakim cudem? Nie ma sensu bić piany. Na stronie związku jest informacja, że pracują nad wprowadzeniem dalszej części biletów do sprzedaży! Pytam, jak pracują? Ustawiać będą łóżka piętrowe, drabiny i szukają wykonawcy? Otóż nie, bo do sprzedaży dziś trafiła pierwsza transza biletów w sumie niecałe 30%. Tak samo było niedawno przed MŚ w hokeju. Niech Pan popatrzy sobie dokładnie na mapki. Teraz trzeba więc czekać na pozostałe 40% oraz na te, które "spadną" od federacji tych państw, które będa grały w Krakowie. No, a spadną pewnie na krótko przed mistrzostwami. Nie uwierzę nigdy w to, że np. Czesi czy Białorusini wykupią po 1.500 przyznanych im biletów. To nonsens, bo na każdej imprezie są ich śladowe ilości, podobnie jak Rosjan, Serbów czy Islandczyków. Tak więc jest całkiem możliwe, że jeżeli w naszej grupie będą grały kibicowsko mało prestiżowe i mobilne reprezentacje, to tych biletów może wrócić nawet ze 4 tysiące. Za to na pewno możemy liczyć na spore grupy Niemców, Duńczyków (ale to nie w naszej grupie), jak i Francuzów, no i na pewno też Węgrów. Tych ostatnich obok Niemców będzie pewnie najwięcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AlexLFC

10% z 17 tys to 1700. do sprzedazy trafilo max 7000 biletow gdzie pozsotale 8300 wejsciowek?? wydamali Polakow w bialy dzien. na oficjalnej stronie zwiazku podano informacje zenie bedzie kolejnej sprzedazy na fazy wstepna i glowną...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pan XXX

Ale w komentarzach podana została informacja, że pracują nad tym, aby przy sprzedaży biletów na fazę finałową puścić do sprzedaży bilety na pozostałe fazy. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.