Wątek dotyczący posta na blogu

SLM 2 edycja - Zastępstwo

marco928

Miało być zastępstwo chwilowe, a wyszło na stałe. Pewne sytuacje zostały niewyjaśnione do końca... ...i widocznie tak musiało być. Dla uporządkowanie gry chciałbym najważniejsze punkty regulaminu przedstawić, zeby do końca zabawy, nie było już żadnych wątpliwości. ----------------------------------------------------------------------------------------- (…)

przeczytaj cały artykuł

kurs

Silna ta czwórka :)
Ty z Włókniarzem od początku nadawaliście ton rywalizacji idąc jak burza. Staleczka też piekielnie mocny, mimo dość pasywnej taktyki ze zmianami, a Szakaluch to już powoli wyrasta nam na mistrza Syfowych gier sezonu 2014/2015 :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Dla mnie, to jestem najsłabszy z tej czwórki i obstaiam że nie wejdę to finału. Jednak jak będzie naprawdę, to się okaże. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

A to akurat prawda. :)
Nie wiem do końca jakie preferencje ma Staleczka, ale jak Ty wejdziesz do finału, to bez względu na przeciwnika będzie on iście Królewski! :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.