Wątek dotyczący artykułu

GKSŻ chce wyjaśnień od SPAR Falubazu

Główna Komisja Sportu Żużlowego poprosi SPAR Falubaz o wyjaśnienia w sprawie występu Patryka Dudka w niedzielnych zmaganiach treningowych. Swoje stanowisko ma przedstawić także sam zawodnik.

przeczytaj cały artykuł

grzesieklistek

Wogole ludzie dajcie sobie na luz... po co to roztrzasac... mlody chlopak i przyszlosc naszego zuzla, niech trenuje i wogole powinni mu skrocic tą kare, bo to i tak wszystko naciagane bylo... ile on zyskal sportowo? Mysle ze nic lub bardzo bardzo malutko i do tego nieswiadomie... pisze to jako kibic SG i trzymam kciuki, zeby szybko pojawil sie na torze. sam udowodni po powrocie wynikami jaki wplyw na jego wyniki mialy te suplementy. Patryk jak i reszta mlodych chlopakow DO BOJU. Zmiana warty. Bartek Piotrek Przemek Patryk Maciek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grzesieklistek

Mnie osobiscie zdanie rozowego kolo dupy lata... chodzi mi tylko o Patryka, a niekompetentni sa wszedzie działacze. SF piszac o tym nakreca spirale... tak samo my kibice. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jacektorun

mysle ze zrobili to nawet celowo.chcac pokazac ze pewne rzeczy im mimo wszystko wolno.Oby komus te pokazowki nie zepsuly humoru,bo czas na dolozenie kary jeszcze jest...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
grzesieklistek

To karac falubaz ze pozwolil mu wyjechac przeciez weryfikuja papiery ale od Patryka od...ać sie. Szkoda mi go, jesli cos wylapie przez klub powinien go zmienic

| Odpowiedz
blokuj
jacektorun

Ja nie wypowiadam sie kogo karac i czy karac,czy klub czy zawodnika.Ale tak na chlopski rozum to ryzykuje raczej sam zawieszony a nie klub...
P.S. Nie rob z Dudka ofiary...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.