Wątek dotyczący artykułu

Asseco nadal w grze! Gdynianie wyrwali zwycięstwo ze Stelmetem!

Asseco wyrwało zwycięstwo w trzecim meczu ćwierćfinałowym ze Stelmetem! W środę drużyna z Gdyni po dogrywce wygrała we własnej hali 73:70.

przeczytaj cały artykuł

Peryskop

Stelmet po raz kolejny "udowadnia",że nie niestety,ale z taką grą nie zasługuje nawet na medal w tym sezonie !!! Nawet jak Stelmet przejdzie do półfinału( a pewnie przejdzie)to to będzie wszystko co ta "drużyna" jest w stanie ugrać w tym sezonie.Ale niech JJ robi tak dalej i dalej brnie w tą beznadzieję bo z tego co mówił w ostatnich dniach w regionalnej tv to nie zamierza dokonywać wielkich zmian kadrowych na przyszły sezon!!? Jeżeli utrzyma tę padakę i to drewno na przyszły sezon to,aż szkoda mi kibiców Stelmetu.I tak naprawdę szkoda pieniędzy i kibiców i sponsorów na to padło.
O emocjach między kibicami nawet nie wspominając.Ja już dawno mam ukształtowaną opinię na temat tego co się tutaj w tym klubie dzieje i naprawdę jak nie nastąpi tu trzęsienie ziemi i kadrowe i organizacyjne to marzenia o koszykówkce na najwyższym chociażby krajowym poziomie będzie można wsadzić między bajki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.