Wątek dotyczący artykułu

LM: Wielka Barcelona nie dała szans Bayernowi, genialny Lionel Messi!

Barca długo nie potrafiła złamać oporu Bayernu, ale ostatecznie wygrała różnicą trzech goli. Całe zawody na Camp Nou rozegrał Robert Lewandowski i nie spisał się najlepiej.

przeczytaj cały artykuł

Hockley - RSKŻ

Szpakowski i Żewłakow spełnili dzisiaj swój obowiązek i mogą swobodnie składać papiery o otrzymani obywatelstwa Katalonii. Kapitalne komentowanie, rewelacja...
Zupełnie jak Tadla z Dudą :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
eXpErT

W szoku jestem, że tak było bo byłem przekonany, że będzie w drugą stronę, czyli "polski Bayern". Pomijam już fakt, że Żewłakow to fan Realu, no ale jak tu się dzisiejszą Barcą nie zachwycić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley - RSKŻ

Będąc na stanowisku komentatorskim za wszelką cenę, ale to kurde za wszelką cenę musisz być obiektywny. Im się nie udało, co nie może wystawiać im wysokiej noty. Dla mnie ktoś taki sam się dyskwalifikuje. Jeśli dojdzie do finału Barcelona-Real, to Szpakowski dopiero da popis... Niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kokojamboo

A to juz zapomniałes Zewłakowa i jego tekstów o wypychaniu piłki z bramki bez kontktu siłą woli przez Casillasa?he he he to dopiero była jazda i protestów nie słyszałem.Szpak i Żewłakow to fani realu ale gdy zobaczyli fenomen Barcelony i Messiego po prostu oniemieli i byli zachwyceni:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.