Wątek dotyczący artykułu

Transferowy hit Manchesteru United! Memphis Depay o krok od gry na Old Trafford

To już niemal pewne! Manchester United będzie miał w nowym sezonie zdecydowanie większą siłę rażenia. Czerwone Diabły ściągną na Old Trafford gwiazdę PSV Eindhoven!

przeczytaj cały artykuł

MITCH

Frajerem jest BR, strach pomyśleć kogo sprowadzi latem jeśli zostanie, a z niewiadomych przyczyn zapewne zostanie - Cheryszewa za 25 mln? Albo inny przepłacony wynalazek jak Ayew za 20 no chyba, że wróci pomysł wydania 20 milionów na Keite z Lazio, który kompletnie nic nie gra, nie ma statystyk i tylko BR cokolwiek w nim widział. No drama we've Adam Lallana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Ty tak serio czy to żart?Bo po raz pierwszy o Depayu w kwestii LFC napisałem może tydzień temu,ewentualnie dwa xdd.Przejrzyj sobie moje posty.Nie mam nic do ukrycia w tej sprawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Wybacz,ale jeśli ktoś bezczelnie kłamie i takie coś mi zarzuca to niech to udowodni.Nigdy nie napisałem,że Depay trafi do LFC ( a na pewno tak nie pisałem od 2 miesięcy,to jakaś kpina) i wyraźnie pisałem,że wszystko jest możliwe.Nie mam nic do ukrycia w tej sprawie.Absolutnie.

| Odpowiedz
blokuj
dr hause

nie tłumacz się -nie musisz ,tylko powiedz dlaczego taki lament innych i taka radość sympatyków Mu o tego Depaya? chodzi o te jego rzuty wolne i,że najwięcej ich strzelił w europie i o koronę strzelców w holandii???

| Odpowiedz
blokuj
GreenArrow

Jest skrzydłowym, a skrzydłowy w oryginale to wing forward, z kolei każdy forward to napastnik. Angielski nie boli. Wiedza też nie boli.

| Odpowiedz
blokuj
dr hause

ten depay to ,aż taka bomba transferowa, aż tak wyrasta ponad tą ich Eredivisie to talen na miarę gryzonia,to talent czystej wody,już w pierwszy skład celuje? od dawno wiadomo, że holandia szału nie robi,nawet Suraez przez tą ich reputację jakoś rozrywany nie był szczególnie (czym był bardzo rozczarowany i poirytowany)i takie zainteresowanie młodzieńcem i taki jęk zawodu???

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.