Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2016: Denić nie jest już trenerem Słoweńców, Toromanović zrezygnował z gry w kadrze

Boris Denić zakończył w czwartek pracę jako selekcjoner reprezentacji Słowenii. Z gry w barwach drużyny narodowej Bośni i Hercegowiny zrezygnował z kolei obrotowy Muhamed Toromanović.

przeczytaj cały artykuł

kkkkkkkkkkkkk

Markovic okazuje się średnim trenerem ... Przegrać z Litwą 19-15 WTF . W Katarze kiedy patrzyłem na gre Bośniaków nie było widać tam jakiejś koncepcji ,pomysłu . W Puławach były pomysły itp ale brakowało wyników ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Z trenerami chyba tak już jest - wygrywasz, jesteś kimś, przegrywasz, jesteś nikim. Marković miał swój lepszy okres, małą Bośnię wprowadził do wielkiego handballa i na pewno u siebie w kraju jest bohaterem. Ale to nie znaczy, że będzie nim zawsze.
U nas to samo było z Wentą. Zresztą pamiętam, jak czytałem wypowiedź Kretschmara na temat Wenty - generalnie były to raczej cierpkie słowa na temat kunsztu trenera Wenty - a w Polsce był postacią numer 1, pół-bogiem.
Taki jest sport...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kkkkkkkkkkkkk

Pełna racja ,ale ta mała Bośnia ma w składzie Toromanovicia,Karacicia ,Prce, Malinovicia okreslanego mega talentem na prawym rozegraniu solidnego Savicia ważnego obrońce Veszprem już nie pamiętam nazwiska dobrą mocną bramke i nie wygrać z Litwą ? nie dziwie się wcale ze zawodnicy się buntują wiadomo nie łatwo jest ogarnąc bałkańców jeszcze taki gosc jak TORO to już zupełnie . Moim zdaniem wyjazd do Kataru Draganovi ugrał Prce , ogladalem cale mecze i to co wyczyniał z Islandczykami głowa mała pamiętam jak pisałem marzy mi się Prce w Puławach :D kiedy okazalo sie ze Markovic przyjdzie i się spełniło ;) . Moim zdaniem gra w ataku Bośniaków podobna jest do naszej . CO do Wenty szkoda że olał środowisko mógł spróbować z jednym z prezesów stworzyć podwaliny do kolejnego silnego klubu w naszej lidze .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.