Wątek dotyczący artykułu

Azoty Puławy nie składają broni. "Jeszcze tutaj wrócimy"

Azoty Puławy od dwóch porażek rozpoczęły walkę o awans do finału mistrzostw Polski. Zespół z Lubelszczyzny nadziei na awans wcale jednak nie traci.

przeczytaj cały artykuł

KibicAzotów

To fakt Wisła osłabiona ale i u nas też braki chociażby Marko (który nie wiem czemu nie gra-podobno ból pleców ale co w praktyce to nie wiem), Łyżwa, Sasza (który też nie wiem czemu nie gra) w prawdzie doszedł Masłowski ale chłopak miał trochę przerwy i musi dojść do pełni formy.Więc obie strony mają jakieś ubytki chociaż mimo wszystko uważam że bardziej osłabiona jest Wisła bo nie gra Łysy, Jurkiewicz, Wiśniewski a to trzy gruby postacie.Mam też swoje odczucie co do tych meczy zwłaszcza tego pierwszego (ale to zostawiam tylko dla siebie) bo poziom tych ekip nie jest aż tak różny by Wisła nas stłukła 6 bramkami w rezerwowym składzie. Nasi mogliby się postarać i urwać jeden a może i dwa mecze u siebie i tanio skóry nie sprzedawać. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie Ci co dojdą + Ci co są stworzą dobrą i dobrze zgraną drużynę i oczywiście koniecznie Pan Rysiek musi zostać bo Równy Chłop z Niego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.