Wątek dotyczący artykułu

Stelmet ostatnim półfinalistą TBL! Fatalny mecz Asseco!

Stelmet dopiął wreszcie swego i po raz trzeci wygrał z Asseco Gdynia. Tym samym zielonogórzanie jako ostatni zameldowali się w półfinale play-off Tauron Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

basketball fan

pożyjemy zobaczymy, jak Stelmetowi sędziowie nie pomogą to może to przegrać ale wiadomo jak to sędziowie, w meczach ze Stelmetem zawsze jest "inne" sędziowanie.
P.S. powołanie Zamojskiego do kadry będzie największym błędem Taylora. Gra się umiejętnościami a nie nazwiskiem, a nie ma co ukrywać ten sezon Zamojskiego jest tak tragiczny jak postawa AZS-u z Rosą (czekam na hejty kibiców z Zielonej).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
basketball fan

Ja nie mówię o innym zdaniu bo wiem że 99% kibiców Zielonej będzie twieridzło, że Zamojski się nadaję na kadre, mówię o hejtach typu: "co Ty się znasz" itp, a ja po prostu racjonalnie patrzę na jego formę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.