Dyskusja

PRZEM 312

Nie śmiałem się tylko byłem wkurzony jak można przegrać z tak słabą Polonia do dzisiaj nie widzę na to rozsądnej odpowiedzi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Tak jak pisałem to nie Polonia była mocna tylko nasze gwiazdy były nie przygotowane do sezonu no i przegraliśmy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lenka19

To zobaczymy jak Wy pojedziecie w Daugavpils, bo idąc Twoim tokiem rozumowania jak Polonia, która z Wami wygrała na Waszym terenie dostanie lanie, to co Lokomotiv zrobi z jeszcze słabszym Gnieznem ? to będzie miazga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
ermol

I po co tu jesteś ty mi powiedz? są normalni kibice z Gniezna którym w tym momencie psujesz opinię swoimi głupimi wypowiedziami :) Patrz na swój zespół i martw się u siebie bo chwilowo szału nie ma i do Daugavpils to nie macie po co jechać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ermol

Sprawdzam wynik ZESPOŁU Z MOJEGO MIASTA i wymieniam zdanie z innymi kibicami, trzymając poziom dyskusji. Dzięki że mi to oszczędzisz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
687llliii

Wez pisz o jednym a nie wo wszystkich ok ?? Bo po naszaj stronie sa "znawcy" i po waszej tez ich nie brakuje Wiec luzniej majty i tyle,sa normalni na tym forum z GNI jak i z Bydzi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
gacek

Kozaczysz..? wybacz ..przecież to wy gnieznianie sie napinacie w każdym temacie Polonii i wieszczycie nasze porażki ...

| Odpowiedz
blokuj
286dx

Kolego przypomnij kto Was pokonał u siebie :) przegrać na wyjeździe to nie wstyd ale u siebie to żenada. Także czekaj na mecz Gniezna u siebie może coś wygracie w tym sezonie ale wyżej jak 5 miejsce nie będzie. Kolego Amon już wie teraz trzeba jeszcze Ciebie nauczyć gdzie jest Wasze miejsce w szeregu. Niestety żużel to nie piłka nożna tu nie wygrywa się indywidualnie.

| Odpowiedz
blokuj
radinhoUTD

"Kibice" z gniezna to jakaś porażka. Mają 0 pkt, ostatnie miejsce w tabeli i wchodzą na relacje innych zespołów aby się dowartościować. Wy dostaniecie 75-15 i tyle w temacie

| Odpowiedz
blokuj
radinhoUTD

Polonia przegrała tak jak wszyscy się spodziewali. Według wszystkich ekspertów mieliśmy mieć po trzech meczach 0 pkt a mamy 3 i jesteśmy na 3 miejscu. Gniezno cwaniaki ale jeszcze się z was pośmiejemy. Powinniście się cieszyć że nikt nie spada z ligi bo jesteście tacy słabi że aż szkoda to komentować. Na wyjeździe wszędzie dostaniecie a u siebie przegracie jeszcze z ROWem i Lokomotivem na pewno. Powiem tylko jedno. Odwróć tabele gniezno na czele :)

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Wiesz oszczędności do Bydgoszczy przyjedziemy juniorami bo jak sam napisałeś i tak WIELKI SKS nie spadnie z ligi :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.