Wątek dotyczący artykułu

Osiemnasty tytuł lublinianek - relacja z meczu Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin

Dzięki znakomitej grze w drugiej połowie, MKS Selgros Lublin pokonał Vistal Gdynię 33:27. Lublinianki tym samym zapewniły sobie po czwartym meczu finałowym osiemnasty tytuł mistrzyń Polski.

przeczytaj cały artykuł

Johson

Piłka ręczna kobiet w Polsce jest na tak żałosnym poziomie że nie da się tego oglądać i po 15 min przełączyłem bo oczy bolały. Piłka ręczna to ja dla mnie męski sport i tylko taką jestem w stanie oglądać bo coś się dzieje zawsze a nie raz na 10 akcji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mark211

A tobie to do dziś się żółć ulewa? Spokojnie może w przyszłym roku uda się Piotrkowianinowi zająć przynajmniej miejsce uprawniające do baraży o E-ligę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Johson

Tak panie psełdo-psycholog na pewno to przez to. Zapomniałem że w tym kraju nie można wyrazić swojej opinii. Sory.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.