Wątek dotyczący artykułu

Największe transferowe niewypały w PlusLidze 2014/15 według portalu SportoweFakty.pl

Portal SportoweFakty.pl zestawienie 10 największych transferowych niewypałów w PlusLidze 2014/15. Zobacz, którzy zawodnicy spisali się poniżej oczekiwań swoich klubów.

przeczytaj cały artykuł

stary kibic

Ogurcak, Loh i van Dijk to trzy topowe nazwiska nieudanych decyzji. Tille nie miał jak się pokazać, bo grał tak, jak mu pozwolono - niesystematycznie. Jak złapał poziom, to musiał schodzić, bo limit się nie zgadzał - tak się nie da. I dziwi mnie, że obok niego nie ma Kacpra.
Cabral, Quesque czy Nimir mieli lepsze i gorsze mecze, ale nie były to transfery definitywnie złe.
Ilość zagranicznych nazwisk może wskazywać kierunek kontraktów - nie lepiej dawać szansę swoim młodym graczom? Młodą Plus Ligę opuszcza co roku grupa siatkarzy, którzy powinni być pierwszym zapytaniem skautów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gromek

Polecam informację o Tille na oficjalnej stronie Skry ;) To chyba jedyny (pierwszy) przypadek w historii, gdy klub na swojej oficjalnej stronie tak jednoznacznie masakruje nieudany transfer i zawód, jaki spowodował im zawodnik... "Ferdinand Tille grał w kratkę. Lepsze występy przeplatał słabszymi. Nigdy nie miał pewnego miejsca na pozycji libero, a bardzo mocno deptał mu po piętach Kacper Piechocki. W wielu spotkaniach obaj grali na zmianę. Dzieli ich sześć lat różnicy, ale na boisku w ogóle nie było tego widać. Oczekiwania wobec Tille na pewno były dużo większe, dlatego klub nie przedłużył z nim kontraktu." Napisane, jakby to ktoś z zewnątrz, np. SF obiektywnie oceniał jego postawę, a to oficjalna strona klubowa. Mnie się wydaje, że Skra nigdy nie oberwała w sezonie tyle asów, co teraz w polu TIllego właśnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic z K

Sądzisz że na oficjalnej stronie napiszą to samo co o Ferdynandzie o Kacprze (chociaż synuś grał tak samo cienko a czasami nawet gorzej) tatuś by od razy wywalił z roboty za brak lojalności z rodziną Piechockich

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gromek

Cóż, Kacper nie jest tu chyba przedmiotem dyskusji, Kacper nie jest też brązowym medalistą mistrzostw świata, a do tego Kacper ma jedne z najlepszych statystyk przyjęcia w lidze według oficjalnych statystyk PlusLigi. Nie chcę go bronić, ale uważam, że w przeciwieństwie do Tille zagrał na miarę swoich obecnych możliwości, a będzie się rozwijał, oby jak Zatorski (tak, tu możesz się śmiać, ale Zatorowi tez się kiedyś obrywało, chociażby jak selekcjonerzy wystawiali go kosztem Igły, a po złocie MŚ jakoś nikt słowa złego na niego nie powie). Czy Tille jeszcze się rozwinie, wracając do Niemiec, do podrzędnego klubu, żeby studia robić?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
stary kibic

Bardzo bym się zdziwił, gdyby na oficjalnej klubowej stronie ktoś z decydentów przyznał - moja decyzja, moja wina, ponoszę odpowiedzialność (i koszty) nieudanego transferu.
Z resztą nie tylko na stronie Skry.
Jedynym prezesem, który głośno przyznał się do błędu (ale jako "my") był prezes Góral o niezatrzymaniu Mateusza.
Tylko w Rzeszowie miałem okazję z bliska przyjrzeć się w Skrze zmianom na libero i wpływowi na grę zespołu. Wszyscy po kolei - Falasca, Tille i Kacper nie mogli wykonać tego, co do nich należy w meczu.
Nawet kulawego Winiara wpuścili, żeby limity grały i mógł grać Tille. Dopóki Tille był na boisku gra naprawdę wyglądała dobrze.
Wymuszone rotacje przez środkowych i przyjmujących gubiły rytm gry pozostałym. O najwyższe cele tak się nie da grać.
Nie dziwi mnie decyzja Resovii o pozyskaniu Wojtaszka. To nie może być dziura.
I bardzo bym się zdziwił, gdyby na oficjalnej stronie klubowej prezes Konrad powiedział - kicha, Kacper za szybko zaczął granie o najwyższe cele. Łatwiej wpływami z kapelusza dać MVP meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.