Wątek dotyczący artykułu

Piotr Baron: Przepraszam, że wygraliśmy kolejny mecz

Betard Sparta Wrocław rozgromiła GKM Grudziądz 63:27. Po zawodach eksperci NC+ zarzucali jednak Piotrowi Baronowi złe przygotowanie toru.

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

"Przed zawodami tor został oceniony na "5". Po zawodach otrzymał "4". Nie widzę zatem powodów do narzekania na nawierzchnię - powiedział Piotr Baron." W Rzeszowie komisarz też przyjął tor, a TY Baron beczałeś o corridzie:P Ach jak ja uwielbiam powiedzenie "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
serge

Nie zakumałeś ironii co do raportu GKSŻ nt. toru w Rzeszowie. Wytłumaczę Ci: skoro komisarz stwierdził, że tor w Rzeszowie był ok i nie ma o czym dyskutować to we Wrocku również nie ma o czym bo komisarz do niczego się nie przyczepił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Tak jak odpisałam już koledze. Fakt ja to "coś" wyłączyłam w połowie i zabrałam się za coś innego bo najzwyczajniej w świecie nie chciało mi się tego oglądać. Ale spójrz na nas w tym roku-wszyscy czują się u nas świetnie, nawet mam wrażenie że lepiej niż my.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
serge

Profanacja to była w Rzeszowie z narażeniem zdrowia zawodników. I mówili to również zawodnicy a nie tylko Baron ale do niektórych to nic nie przemawia. Wolę oglądać bezpieczne zawody niż kartoflisko. To "coś" jak nazywasz to piękna wygrana i kibice są zadowoleni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Metroid

zawodnik z gp nie umie jechac a lampcio lata po torze jak natchniony phehehe
fajne porownanie prawda?
nie ma to jak robic z dobrego zawodnika jakas mameje i to przez wlasnego trenera

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
serge

ech pomyśl trochę, to nie boli! lampcio lata po torze bo to jego tor i wiedział gdzie omijać dziury, czekam na lampcia w GP to pogadamy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kibic stali 1

wszyscy znają barona i jego suchą kopę a to co zrobił z torem kiedy zabił się rico na meczu z rzeszowem to majstersztyk (podziobał pierwszy łuk tworząc pasy mniej lub bardziej przyczepne i koleiny na których po upadku rico wpadali także i lądowali na bandzie ułamek i walasek . Tym bardziej znając przeszlość barona dziwiły jego schizy w rzeszowie na temat toru to tak jakby kuba rozpruwacz narzekał na kieszonkowców

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
serge

odpowiem ci jak sami odpowiadacie:
1. wtedy gdy zginął Lee komisarz uznał tor za zgodny z przepisami więc przestańce beczeć
2. taki junior Malitowski się nie zabił jakoś i potrafił jechać na takim torze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
guy martin

Sam zabiles Lee kibel piszac ze ta lajza powinna byc zastepiona przez Kylmanarkopiego czy jak ten bum z Finlandii sie nazywal . Ty i tobie podobni . Martusia wymagajac tylko punktow nie dajac nic w zamian oporcz pieniedzy . Zreszta napisz do Emmy na twiterze i spytaj sie co sadzi o waszym klubie . Czy dostala kase obiecana i tp . I kto i jak sie nia opiekowal po nieszczesliwym wypadku jej meza . Potem skontaktuj sie z Sandra i zapytaj kto sciagal czlowieka z mojego avatara transportem lotniczym do Bydgoszczy i kto za to placil . I co powiedzial wtedy Rzeszow . ( i czy aby ze Piotrek nie jest naszym zawodnikiem ) . Ale dlatego dzisiaj mamy Maksia w skladzie i dlatego Tai Woffinden nie odejdzie z Wroclawia za marne 5 funtow wiecej . Ani nawet za marne 100 tys rowniez .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
guy martin

No to potwierdziles głupotę kibuc . Skasuj ten komentarz nim jakaś biedna dusza poleci z życzliwym donosem do zusu czy skarbówki . Gdyby nie Sandra która walczyła o zdrowie męża i pomoc Rusko to nie wiem czy Piotr byłby dalej z nami .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.