Wątek dotyczący artykułu

Artiom Łaguta: Grudziądz będzie walczyć o utrzymanie

Zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz nie mają powodów do zadowolenia po porażce z drużyną Betardu Sparty Wrocław. Artiom Łaguta zasugerował, że jego zespół będzie walczyć o utrzymanie w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł

Christian

Daleki jestem od wylewania na kogokolwiek pomyj, ale to, co powiedział Artiom to już co najmniej powinno zastanowić.
1. Nie miał siły wyjechać do biegu - czyli rozumiem, że nie jest przygotowany kondycyjnie.
2. Nie wie jaki był wynik, a gdyby tego było mało, twierdzi, że wynik 63:27 "nie jest taki zły". No pewnie, dopiero wynik 75:15 należy uznać za porażkę.
3. Brak wiary we własną drużynę.
Bardzo beztroskie podejście, nie mówiąc już o choćby pozorowanej solidarności z zespołem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ukrainiec z Rzeszowa

Dokładnie tak jak prawisz! Do tego wypowiedź dla TV że silniki zajechane we wcześniejszych zawodach... Mam nadzieje, że działacze w Polsce (nie tylko w Grudziądzu), zaczną pokazywać zawodnikom gdzie w głównej mierze dopinają swoje budżety, bo to zaczyna się robić żałosne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.