Wątek dotyczący artykułu

WTA Rzym: Triumf Kerber, porażka Pliskovej i siedem meczboli obronionych przez Gajdosovą

Sporo się działo w pierwszym dniu zmagań w Rzymie. Andżelika Kerber pewnie pokonała Alize Cornet, Karolina Plíškova odpadła już w meczu otwarcia, a Jarmila Gajdosova obroniła siedem meczboli.

przeczytaj cały artykuł

Lady Aga

No no, Gajdosova, ladnie
Wczoraj "brzydko" ją nazwałam, a dzisiaj udowadnia mi, że "wcale tak nie jest" :D
Spodziewałam się wygranej Timei. Karolina ostatnio obnizyla swoj poziom gry, chyba jest zmęczona. Ale w Draw Challenge bida :C Dobrze, że Zarina mnie nie zawiodła chociaż. Postawiłam, że przegra dopiero z Carlą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
patryko243

Po trafieniu Venus podniosłem się aż o 400 miejsc. A grała z Siniakową. Chyba sporo osób postawiło, jak jeszcze Muguruza się nie wycofała, a to ona właśnie miała grać z nią grać.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SwB

A ja na Garbi i Kuzi (bo raczej Kiki od wczorajszej porażki w kwalach z Monicą się nagle nie odmieni) - nie zmieniłam typów w porę i po ćwiartce :P No i wtopiłam na Barborce i przy pojedynku Madisonek...

| Odpowiedz
blokuj
Lady Aga

No ja też nie zmieniłam drabinki, Pliskovą dałam do ćwiartki (choć bardzo długo wahałam się, czy nie dać Timei); Kuzę i Garbisię też gdzieś daleko... A te wzięły się wycofały... Masakra.
Co do Kiki - ona jest w stanie szybko odmienić swój tenis :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.