Wątek dotyczący artykułu

Koniec kontraktów w Stelmecie. Kto zostanie na kolejny sezon?

Praktycznie wszystkim pierwszoplanowym zawodnikom Stelmetu Zielona Góra kończą się kontrakty. Czy gracze zdecydują się przedłużyć umowy z ekipą wicemistrza Polski?

przeczytaj cały artykuł

Peryskop

Ten klub na czele z JJ jak widać jest kompletnie niereformowalny jak widać.Jest mi baaardzo smutno bo liczyłem na totalne zmiany w tym składzie na przyszły sezon. Potrzebny jest bezwzględnie nowy impuls na rozegraniu i całkowita WYMIANA !!! tej nieudolnej "siły" podkoszowej,której praktycznie w Stelmecie nie ma.Jest kilku zawodników,których bym zostawił ) może z 2 do góra 4 ,ale w zdecydowanej większości bym podziękował.Ten zespół w tym składem nawet jakby jakimś cudem przebrnął do finału to nie jest w stanie w tym składzie i z taką grą nic zdziałać na arenie międzynarodowej.Martwi mnie,że marnuje się w tym klubie tak trudno zdobywane od sponsorów środki finansowe. Za te pieniądze już w tym sezonie można było skompletować dużo mocniejszą jakościowo ekipę.Martwię się bo chciałbym,żeby w Stelmecie grali zawodnicy naprawdę widowiskową koszykówkę,a do tego potrzebni są odpowiednio skompletowani zawodnicy o odpowiednich parametrach , predyspozycjach psycho-fizycznych ,a włodarze Stelmetu jak widać nie są w stanie przyznać się do błedów jakie popełnia się w budowaniu składu już kolejny sezon z rzędu. Jak JJ ze swoim dworem będzie dalej tak postępował i miał opinie kibiców za nic to naprawdę,ale ten klub się szybciej zwinie koszykarsko niż się to kibicom wydaje. Najpierw naściagają zawodników dla których często gęsto już nawet poziom z czołówki TBL to za wysokie progi,a później się dziwią i płaczą na konferencjach że kibice mają pretensje i OŚMIELAJĄ SIĘ I MAJĄ CZELNOŚĆ krytykować?!! A jak nie krytykować i jak spokojnie przechodzić obok faktu,że jakość drużyny mogła by być za te pieniądze dużo wyższa niż jest i kibice mogliby znacznie częściej niż do tej pory mieć powody do radości z fajnej gry Stelmetu. Jest mi smutno i tyle. Bo widzę,że to nie idzie w dobrym kierunku.A jak mówi stare przysłowie : "kto nie idzie do przodu ten się cofa". I Stelmet od zdobytego mistrzostwa i zatrudnienia wiadomego wszystkim GM niestety ,ale się cofa i to coraz bardziej niestety na tle innych,nawet polskich druzyn

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.