Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz Speedway Wanda Instal Kraków - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno

W niedzielę Speedway Wanda Instal Kraków zmierzy się na swoim obiekcie z Łączyńscy-Carbon Startem Gniezno. Przedstawiciele obu zespołów podali awizowane składy na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

Gniezno Wataha

Mysle ze tym razem 2pkt wywiezie Gniezno z Krakowa i mam nadzieje ze zrobia to w ładnym stylu,pokazujac ze tez trzeba nas wziasc pod uwage w walce o PO.Ciezki mecz nas czeka na tej Krakowskiej kopie ale tam wypadalo by wygrac choc nie jestem do konca przekonany to w to wierze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gniezno Wataha

No jasne ze tak.Rozegralismy 2 mecze fakt przegrane ale uwazam ze nic straconego by do PO sie dostac.Caly czas twardo stoje za naszym klubem bo co mam napisac ze mam na nich wyjeb....e po przegranych meczach i juz biletu nie kupie i na stadion nie pojde.Nie po to czekalem na sezon by nie dopingowac SKS bo dorobek zerowy.Taka prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gacek

Gratuluje entuzjazmu ..przed meczem waszym w Łodzi pisałem ,że jak macie wygrac na wyjezdzie to jedynie tam i byc może w Krakowie,jeżeli tego Start nie uczyni ,to przy porażce u siebie z Bydgoszczą na play offy nie macie praktycznie już żadnych szans ,tym bardziej ,że ku mojemu zdziwieniu do tej czworki oprocz murowanych kandydatow typu Dauga,Ovia i ROW aspiruje bydgoska Polonia ,ktora jeżeli wygra 2 najbliższe mecze u siebie ,odskoczy Gnieznu na 6 lub 8 pkt ..to już jest strata nie do nadrobienia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.