Wątek dotyczący artykułu

Real - Juventus: Ancelotti będzie musiał odejść? Włoch chce pracować dalej, drużyna za trenerem

Po odpadnięciu Realu Madryt z Ligi Mistrzów trener Królewskich nie uniknął pytań o swoją przyszłość. Carlo Ancelottiego wsparli piłkarze wicelidera Primera Division.

przeczytaj cały artykuł

Galacticos_

Moim zdaniem Carlo powinien zostać ma przyszły sezon, ale bez zmian kadrowych się nie obejdzie! Bale to już wczorajszym meczem oficjalnie pożegnał się z Bernabeu, w jego miejsce Real powinien zarzucić sieci na Reusa. Z pewnością ktoś do środka by się przydał, bo gdy trójka James, Kroos i Isco nie zachwyca to nie ma kto ich zastąpić. Verratti to byłby kozak. I oczywiście powraca temat 9, obecnie w Realu brakuje napastnika z prawdziwego zdarzenia, bo nie oszukujmy się Suarez obecnie zjada na śniadanie Benzeme. Aguero był by chyba spełnieniem marzeń kibiców Realu. Narazie to są tylko moje spekulacje, zobaczymy co się wydarzy w okienku transferowym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sidney

Przypomina mi się sytuacja, kiedy sam się tak o FCB zamartwiałem. Katalończykom też brakowało takiej klasycznej "9-tki", po odejściu Eto, czy Larssona. "Wampir z Liverpoolu" świetnie się wpasował i gitara gra. Real na pewno czekają spore zmiany, bo Bale'a nie dało się wczoraj oglądać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.