Wątek dotyczący artykułu

"Szczęki 2", czyli Suarez kontra Chiellini w finale Ligi Mistrzów

"Szczęki 2" – tak media zapowiadają finał Ligi Mistrzów, który 6 czerwca odbędzie się w Berlinie. Nawiązanie do kinowego hitu z końca lat 70 ubiegłego wieku nie jest przypadkowe.

przeczytaj cały artykuł

mrant

"Wszyscy się mnie pytają o Suareza, ale to nie ma żadnego znaczenia. Liczy się to, że zagram w finale. Jestem dumny z tego kim jestem, z koloru mojej skóry i uścisnę mu dłoń. Nie mam z tym żadnego problemu, ale upewnię się, że odczuje moją obecność na boisku"
Taki cytat z "tej gnidy".
Szanuj ludzi, proszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mrant

Ok, to Twój punkt widzenia. Bronisz Twojego ulubieńca. Ale dlaczego tak bezkrytycznie?
Wiadomo, że Suarez jest jednym z czołowych zawodników, jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie. Ale wiadomo też, niestety, że jest, delikatnie mówiąc, pazzo (to z włoskiego). Nie wiem jak było naprawdę między nimi, bo tylko oni wiedzą, no ale tak na "chłopski rozum" to Suarez przegiął, niepotrzebnie się czepiał i dawał prowokować. A, że szeroko pojęty rasizm jest strasznie restrykcyjnie ścigany, to się doigrał. Mógł sam wpaść na to, żeby się zamknąć ale dalej się w to bawił. I ten cyrk z tą ręką później...
Bardzo bym chciał uniknąć takiej sytuacji w Finale LM, nie z powodu Suareza, nie z powodu Evry, nie z mojego czy Twojego powodu, ale dla dobra piłki. Dla dobra tego co wielu ludzi kocha dobrze by było, żeby Ci dwaj Panowie się opanowali w tej wzajemnej antypatii i robili to co potrafią- grali. I to będzie najrozsądniejsze. Tylko obawiam się czy Suarez będzie potrafił się rozsądnie zachować? Oby tak było. Oby obaj potrafili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dr hause

chłopacy dziś Evra ma urodziny to co napisali na stronie Juve ....Variety is the spice of life for a winner like Patrice. Now let's wait and see what Max is cooking for Barcelona...a poza tym Today's birthday boy will be playing in his fifth Champions League final next month.
Félicitations et bon anniversaire, Patrice!...liczę na jego dobrą dyspozycję w Finale

| Odpowiedz
blokuj
dr hause

Patrick to już inny człowiek ,niż ten w Anglii-słonko ,dieta śródziemnomorska, uśmiechy na ulicach-zabawa, luz...nawet deszcz tam inaczej smakuje i pachnie -polecam gorąco

| Odpowiedz
blokuj
dr hause

urus z czasem też się przekona ,że w Hiszpanii wcale tak super nie jest no ale żebym się mylił-dobrze mu życzę i jak kiedyś przypadkiem zawita do Seria A to może się okazać ,że niby słonko to samo ale jakoś takie bardziej przychylne....powinniśmy świętować bo w wielkiej stolicy Europy dojdzie do rywalizacji dwóch odwiecznych rywali, a taki finał to gratka dla fanów-mnie bardzo cieszy,że całe widowisko będą z konieczności musieli oglądać było/nie było wrogowie obu narodów do tego w okolicznościach fiska Bayernu i mimo, że jestem daleki od polityki ten mecz ma taki wymiar....a taki skubanie to tylko smaczek...ps. wrogowie to wielkie słowo ale bardzo dobrze oddaje miłość obu południowych narodów do szwabów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.