Dyskusja

użytkownik usunięty

przejdź na stronę użytkownika

ЦТ

Wrr :D Ja jestem spokojny, tylko nie lubię, jak ktoś mi coś zarzuca i nie ma na to argumentów, a do tego jest złośliwy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pepati

Dlatego jesteś dłużej i bardziej aktywny tutaj na SF;) Dla mnie to masakra. Dlatego podziwiam. I jednocześnie dziwię się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ЦТ

Czasami ręce mi też opadają, jak czytam niektóre posty. Nie odpisuję na wszystkie jakie są, czytam część i na nie odpowiadam :) A dziś wyjątkowo aktywny, bo wojskowość, to lubiany przeze mnie temat :)
Z tego co widzę, Ciebie też chwilkę nie było!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
pepati

Chyba to strzał w kolano- przyznać się,że fora potrafią zrugać człowieka tak,że woli się więcej nie odzywać. Ale tak właśnie jest. Wolę się odciąć;) w końcu po co nerwy sobie szargać i psychikę nadwyrężać;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ЦТ

Forum nie jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi, choć często skala gimbazy i buractwa osiąga ponadnormatywne wartości! Nie brakuje tu też fajnych ludzi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.