Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Gracz Southampton z rekordem wszech czasów!

Sadio Mane przeszedł do historii angielskiej ekstraklasy. W sobotnim meczu 37. kolejki z Aston Villą Senegalczyk z Southampton FC skompletował najszybszy hat-trick w erze Premier League.

przeczytaj cały artykuł

szakaluch

W PD to nie do pomyślenia...Messi,Ronaldo czy nawet Suarez tego by nie dokonali, tam nie ma takiej różnicy klas między zespołami ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Słaba prowokacja.W PD Barca czy Real często klepią ogórasów po 6-0 na wyjazdach.W Pl zdarza się to bardzoo rzadko.Zresztą zobacz sobie te bramki.Szczególnie dwie pierwsze.OBrona Aston Villi chyba czegoś się naćpała.Normalnie takich błędów nie robią,inaczej by nie ograli LFC w FA Cup.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dr hause

niesamowity wyczyn to zrobił Steven w Liverpoolu biegając tyle lat wiernie w jednym trykocie, ale to mało spektakularne -dziś 23 latek jakiś Sadio Senegalczyk przyćmił Anglika-ciekawostka jak widać ważniejsza niż przeszłość, liczy się przyszłość i to co tu -to co teraz, zaraz, a nie...szczerze to nawet nie wiem i nie chcę wiedzieć jak wygląda bambo i dla mnie to ,że usiadła mucha na nosie jest mało ważne, no tak to już nie jakaś mucha to Mane-ale fajnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.