Wątek dotyczący artykułu

Pomezania rozbita. Awans Siódemki - relacja z meczu Siódemka Miedź Legnica - Polski Cukier Pomezania Malbork

Siódemka Miedź w efektownym stylu odrobiła stratę z Malborka. Przy Lotniczej pokonała Pomezanię 34:21 i awansowała do drugiej fazy barażów o awans do PGNiG Superligi.

przeczytaj cały artykuł

juniorMK

Masakra... Spodziewałem się ciężkiej przeprawy ale większość już mówiła i wiedziała, że Pomka wygra i awansuje dalej a ja wiedziałem, że będzie ciężko w Legnicy i próbowałem ostudzić zapały widać słusznie. Może jakaś szersza relacja z przebiegu meczu bo aż mi się wierzyć nie chce, że taki wysoki wynik, widać Legnica w obronie grała fantastycznie i wyłączyła z gry Potocznego i koło.
Gratulacje dla Legnicy i powodzenia w drugiej fazie baraży :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
juniorMK

Ale w grupie A jest jeszcze Piotrkowianin który zapewne z walce o 3 miejsce pokonał by Końskie a o 4 Elbląg zapewne pokonał by Grodków i Warszawianka łatwo by skóry nie sprzedała. A tak poza tym jak to jest z Legnicą skoro większość ludzi twierdziła, że nie chcą grać w barażach.
Taki jest sport taka jest piłka ręczna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
juniorMK

Gdzie tak było napisane, że zniszczy Legnicę? Były komentarze, że wygra ale nie zniszczy. Ja wiedziałem, że będzie ciężko i okazało się, że był pogrom. Tobie radze się zająć się swoją Gwardią aż jestem ciekaw waszego wyniku z Legionowem.

| Odpowiedz
blokuj
KS_GWARDIA_OPOLE

Przez caly sezon wszystkie druzyny naszej grupy od kibicow waszych zespolow slyszaly jaka to slaba grupa . Teraz wystarczylo udowodnic to na boisku :-) Co do wyniku Legionowem tez jestem ciekawy..

| Odpowiedz
blokuj
juniorMK

Póki co tu u was słychać o transferach i wzmocnieniach a w Legionowie nic Cichosza. Co do grup to nie dowiemy się bez bezpośredniej konfrontacji ( dlatego jestem jednym ze zwolenników jednej grupy 1 ligi) a co do meczu Pomki z Legnicą cóż wygrał lepszy i to udowodnili, wynieśli z meczu w Malborku cenne wnioski wykorzystali to i wygrali.

| Odpowiedz
blokuj
juniorMK

Dlatego być może czekają z informacjami. W jednych z relacji w komentarzach wyczytałem, że Legionowo ma niby problemy z wypłacaniem itp Pewnie to plotki ale poczekamy zobaczymy.

| Odpowiedz
blokuj
Wojak Szejk z Karatu

Radek, pisze się wziąć ! Trzeba ustawić taką funkcję, co błędów nie pozwala umieszczać na forum, bo wiele osób to jednak czyta... Mam pytanie, czy ktoś udzielił ci zgodę, na używanie logotypu herbu Opola w awatarze na SF ?

| Odpowiedz
blokuj
Wojak Szejk z Karatu

To odpowiedź do Radka, z którym wcześniej korespondowałeś w tym wątku. Przecież Ty jesteś Heheszky a nie Radek... Wkleiło się u Ciebie, bo Radek mnie zablokował i nawet nie mam jak mu zwrócić uwagę :) No stress, dobrze, że jesteś czujny. Bądź pewien, że potrafię odróżnić herb Opola od herbu Warszawianki. Pozdrowionka.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.