Wątek dotyczący artykułu

Wielki wyczyn drużyny Marcina Wasilewskiego, klątwa outsidera przełamana!

Leicester City weszło w nowy rok na ostatnim miejscu w tabeli, a to był bardzo kiepski prognostyk na dalszą walkę o utrzymanie. Drużyna Marcina Wasilewskiego poradziła sobie jednak z klątwą outsidera!

przeczytaj cały artykuł


Hockley - RSKŻ

Wyczyn Leicester jest naprawdę godny podziwu. Zespół skazywany na pożarcie, na spadek, na szybką degradację gra ostatnimi czasy znakomicie i zasłużenie utrzymuje się w Premier League. Nigel Pearson już był na wylocie, ale uratował sie w najlepszy możliwy sposób. Duża też w tym zasługa Marcina Wasilewskiego, który w wielu meczach był wyróżniającą się postacią "Lisów". Nie wyobrażam sobie by nie został on powołany na mecz z Gruzją wobec braku Glika. Jeżeli Nawałka woli spadającego z Serie B Cionka od podstawowego zawodnika klubu z najtrudniejszej ligi świata, to nie mamy o czym rozmawiać. Polska nie może eksperymentować i szukać na siłę stopera, kiedy pod ręką jest doświadczony i bedący w formie Wasilewski. Gruzini to zawsze niewygodni przeciwnicy i duet Wasilewski-Szukała to jedyna opcja na ten mecz. Żadnych Cionków, Janickich czy Komorowskich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arcadius

Tak jak Cionka nie trafię, w ogóle nie widzę sensu w jego powołaniach, to jednak powoływanie teraz Wasyla to pomysł na chwilę. Bo okej na pewno sprawdziłby się na ten moment. Ale na jak długo ? Musimy szukać obrońców na przyszłość i ich wprowadzać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.