Wątek dotyczący artykułu

Mistrz pokazał klasę! Czarni na łopatkach

PGE Turów Zgorzelec zrehabilitował się za porażkę w pierwszym meczu i doprowadził do remisu w rywalizacji z Energą Czarnymi Słupsk. Mistrzowie Polski pewnie triumfowali 88:68.

przeczytaj cały artykuł

Wojti pierwszy

hahahahaha, zero samokrytki ;), spoko, dzisaj byla pierwsza lekcja pokory, a co was nie zabije to was wzmocni, lekcja byla za friko, nie musicie nam dziekowac ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet666

W Słupsku bedzie koniec mistrza !!! , znów zwyciestwo i piórka odrastają widzę , czyli dalszy ciąg braku szacunku do rywala , w 1 kwarcie wam wyszło ,a redaktora znowu poniosło z nagłówkiem !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.