Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen najlepszy w Tampere, Jarosław Hampel poza podium - Grand Prix Finlandii (relacja)

Zwycięstwem Nickiego Pedersena zakończyło się rozegrane na torze w Tampere Grand Prix Finlandii. Oprócz Duńczyka na podium stanęli Tai Woffinden i Andreas Jonsson.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Qaz RSKŻ

Przecież trzeba byc okrutnie głupim zeby nie wiedzieć ze Duda to Kaczyński, Rydzyk, Macierewicz, Pawłowicz w kapeluszu ale...niestety większość narodu jest głupia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Obojętnie kto wygra masz dwa liście z lewej i prawej.I w głowie zaszumi potwornie.I przestań liczyć że Komorowski coś zmieni czy Duda..Nie ma na to szans.Jednak Ty jako wyznawca 8 lat kłamstw masz prawo ich poprzeć i niech się bawią kolejnych 5 lat.Ja wolę ręki nie przykładać ani jednemu ani drugiemu .I wiesz co mam? sumienie czyste.Nie moja bajka a trochę w życiu widziałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

czyli chcesz dude? a jak chcesz dude to znaczy ze popeirasz BOMBE WNISONA PRZEZ STEWARDESE..... ITD ITD.. na komorowoksiego tzrezba isc zeby te pajace z pisu nie doszly do pelni wladzy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Sebastian Pia

Janku ja mlody chłopak... zagłosowałem na JKM, gdyż jego poglądy są bliskie, mniejsze zło.... Moj tato pod 60 ostrzegał mnie, wolał Kukiza .. ja to szanuje ... moze sie myle, ale dla mlodych ludzi Polska musi wywrócić sie do góry nogami... dlatego glos na JKM

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
--.night.--

a podaj mi ktore panstwo dba o spolecznetsow i spoleczenstow jest zadoowlone/ pewnie bys byl zadoowlaony jak kazali robic do 55 orku zycia.. zeby nie bylo podatkow itd.. ale to nie realne.. KTOS TO LICZY.. ja nie chce drugeij grecji..

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Zabierz Polsce gaz łupkowy, zabierz węgiel wtedy pogadamy.... tylko jest różnica... u nas jest zlodziejstwo, w krajach arabskich nie ma podatku dochodowego.... zatem prawo ekonomii zarobisz więcej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Sebastian Pia

zdy ma rope na podowrku XD a ja u s

Zgadzam sie... ale do czego zmierzam ? Polska nie potrafi wykorzystać swoich zasobów... bez jaj jesteśmy centralną Europą .... linie, Łódź ? strefa ekonomiczna... srodek Europy 30 km od Łodzi pod kątem geograficznym ... zatem ? Korwin nie jest głupi, chce zyc w zgodzie z Putinem .... rury

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Co mnie obchodzi człowiek, który podniosł wiek emerytalny ? co mnie obchodzi człowiek który podniósł vat, podatek dochodowy ? tylko po to, aby było lżej Niemcom, Francuzom.... przykład MTU, GOODRICH, MC BRIDE .... wiecej nie bede mówił ...

| Odpowiedz
blokuj
Mirekkkk

I tu popieram bo ma w d.to ze zarabiam 2.300 na rękę a nie 3,300 na rękę pracując normalnie fizycznie. o niższych pensjach Polsce nie wspominam bo za mniej to pracuje patologia na komunalnych mieszkaniach i liczy czy będzie miała na wino z Biedry

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

To teraz powiedz co Komorowski dostał w ramach podwyższenia wieku emerytalnego?Prawda jest taka,że wiek emerytalny został podwyższony z powodu zwiększania się długości życia w kraju i sytuacji demograficznej,a nie dlatego,iż Tusk z Komorem to zdrajcy,mordercy i diabły wcielone.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Sebastian Pia

Przestan sie ośmieszaszać... skoro nie potrafisz obliczyć przyrostu naturalnego. Ja w tym siedzę... a Ty czytasz to co Ci na wykladzie dadzą ,,,,, hahahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Akurat ja teraz na zajęciach wałkuję ćwiczenia ze statystyki i coś tam wiem.Faktem jest ,że stosunek liczby pracujących do emerytów będzie się cały czas pogarszał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Qaz RSKŻ

Wojtek rozmawiasz z prostym chłopem jemu nie przetłumaczysz. Obniżenie wieku emerytalnego moze mieć katastrofalny wpływ na budżet państwa. Ludzie nie rozumieją tego ze nasz przyrost naturalny i ilośc ludzi pracujących sa za niskie w stosunku do ludzi pobierających emeryturę. Dla prostego chłopa Duda jest wspaniały bo on obniży wiek emerytalny, ale prosty chłop nie pomyśli o tym, że obniżenie wieku emerytalnego moze doprowadzić do bankructwa państwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Big Lebowski

A która za Kaczora obietnica została spełniona? Namiotowa pielęgniarska może? Trwały dziewczyny bez szamy kilka dni i koleś je olewał.

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

jedna spełnili :) tę reżyserowaną z placem budowy autostrady :) Myślą że jak ludzie oglądają tvn to tak samo zrobią propagandę jak putin. zapytajcie komorosia o jego teściów ubeków albo o wsi. PO to same afery - taśmowa ,paliwowa , abmer gold ,hazardowa , stoczniowa, defraudacja pieniążków z OFE , Bronisław Komorowski, dzień po przegranej w I turze wyborów prezydenckich, zapowiedział przeprowadzenie ogólnopolskiego referendum ws. JOW, zmian w ordynacji podatkowej i zmiany systemu finansowania partii politycznych. Co ciekawe - przez 5 lat bycia prezydentem nie robił w tym zakresie zupełnie nic. Jakby tego było mało wspierał swoje polityczne zaplecze, czyli Platformę Obywatelską, która w tym czasie spuściła w sejmowym klozecie, zmieliła bądź totalnie olała ponad 7,5 milionów podpisów złożonych przez Polaków pod obywatelskimi inicjatywami ustawodawczo-referendalnymi. Pogarda z jaką traktowali zwykłych ludzi przekroczyła wszelkie granice. Teraz chcą wyprzedać polske ziemie i lasy. Mówicie że jak pis to wojna z ruskami a tymczasem ruski już nam grożą.I sieja propagandę ze to nasza wina wojna na ukrainie. Tak samo jak pozwalamy mówić niemcom że jesteśmy winni holokaustowi. Dajemy 400 mil na przemysl w ukrainie a nasze firmy upadają.
Dziękuję Komorowskiemu:
- za podniesienie wieku emerytalnego
- za podwyższenie podatku VAT
- za podniesienie akcyzy na paliwo
- za podniesienie VAT-u na ubranka dziecięce z 8 na 23 %
- za o-ZUS-owanie "umów śmieciowych"
- za koszty utrzymania kancelarii większe, niż
Królowej Brytyjskiej
- za regulacje w każdym aspekcie gospodarki
- za twierdzenie, że ostatnie wybory zostały
przeprowadzone rzetelnie
- za wygonienie z Polski 2 mln ludzi
oraz za inne wybitne czyny dla Polski, np.:
- za zgolenie wąsów
- za instrukcję obsługi krzesła
- za międzynarodowe kontakty - z Szogunami
- za czekoladowego Orła
- za dbałość o język polski

a najlepsze ze Komorowski sam nie wie co gada i łazi ze suflerką
i gada jak mu wygodnie

tyle o polityce :P teraz piszę juz tylko o sporcie:P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|2)
blokuj
Corlleon

To Twoje słowa:) Ja niczego takiego nie stwierdziłem dlatego nie napisałem :P A PO robi z Polski to co Olsen z kibiców na Narodowym:)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Penhal

Wiesz Wojtek też mam syna co poszedł na studia,a zrezygnował. Wiesz dlaczego? Bo nie dość że za studia płacił,to za miast go uczyć robili mu wodę z mózgu jaki mamy wspaniały rząd, wspaniałą armię i że ogólnie Polska to potęga we wszystkim, mówili.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

mamy wspaniały rząd, wspaniałą armię i że ogólnie Polska to potęga we wszystkim.

Najlepiej przesadzać w drugą stronę i pisać,że kraj się wali,rząd to mordercy,a armii w ogóle nie mamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Penhal

Mamy armię na Państwo z atomem? Zobacz baba w debacie Ogórek gdzie My z szabelkom ?Wojtek przestań 30 tyś szeregowców a kadry 70 tyś. Jaja sobie robisz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.