Dyskusja

MRGARDEN GKM Grudziądz Unia Tarnów

MRGARDEN GKM Grudziądz - Unia Tarnów
17 maja 2015, 17:00

37 : 52
relacja

Masakruje Lewaka

No ale co zrobisz? Nic. Czekasz cały czas do niedzieli aż będzie można oglądać żużel, a tu pogoda sprawia psikusa. Myślę, że już kropla nie spadnie dziś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

slowo warte wiecej jak pieniadze,a papiery jakie podpisal madsen,to cos jak slowo dawhana....gow#o warte.
o czym powiedzial prezes ligi,i wie kazdy kibic.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

A to się okaże w trakcie meczu kto ma lepszą juniorkę.Chodziło mi o to,że juniorka dzisiaj zdecyduje,bo wydaje mi się,iż seniorki obydwu klubów pojadą podobnie.

| Odpowiedz
blokuj
Jankes_ RSKZ

tylko że wojtek pisze na milion postów pewnie już nie jedną klawiature załatwił ale tobie kibicuje :D:D:D i masz te piwa ? czy sklepy pozamykane

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.