Wątek dotyczący artykułu

Orlen Wisła Płock zdziesiątkowana. Nemanja Zelenović kontuzjowany

Nemanja Zelenović nie zagra w trzecim meczu finału mistrzostw Polski z Vive Tauronem Kielce. Zawodnik Orlen Wisły Płock ma złamany nos.

przeczytaj cały artykuł

kret

Mam nadzieję, że Kielce po czwartkowym meczu pojadą na F4 LM w 9 osobowym składzie. Chłopaki z Płocka odgryzą się za niedzielę. Jestem tego pewien. Wynik nie ma znaczenia. Zobaczycie jak to jest grać w taki osłabieniu. Wynik przesądzony w niedzielę a na boisku łobuzerka ze strony Kielc. A sędziom chyba płaci Bertus.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HANDBALL PL

Jesteś ubogi intelektualnie, jak niektórzy równi Tobie na dole. Ja liczę na dobre spotkanie, już bez zbędnych scen, by chłopaki w spokoju rozjechali się na wakacje i spokojnie regenerowali akumulatory na nowy sezon. A to co było między zawodnikami, na pewno będzie to rozwiązane między nimi, nie tu na forum... można się sportowo "nienawidzić" ale życzyć komuś kontuzji, chore.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kret

Zdziwiłbyś się. Myślę że to Ty jesteś upośledzony umysłowo. Po Waszym wyczynie w niedzielę nie ma szans na dobre spotkanie. Pożyjemy zobaczymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.