Wątek dotyczący artykułu

Przed meczem numer trzy w Słupsku: PGE Turów podtrzyma świetną passę?

2 lutego 2012 roku po raz ostatni koszykarze PGE Turowa Zgorzelec przegrali w Słupsku. Czy podtrzymają swoją passę także we wtorkowym spotkaniu?

przeczytaj cały artykuł

Fusion

Koszykowka dlatego wlasnie jest pieknym sportem, ze nie mozna przewidziec wyniku, szczegolnie na takim etapie jak Play-Offy... Houston Rockets pokazalo jak mozna ze stanu 1:3 wygrac serie. W tej jest remis i wszystko moze sie zdarzyc. Na papierze Turow ma przewage, na boisku jest 1:1...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fusion

A ja (przewrotnie) chcialbym, zeby Turow byl w finale i zebysmy mogli im odebrac zloto w bezposredniej walce... A ze wzgledu na butne zachowanie niektorych kibicow Turowa (nie tylko w tym sezonie, ale tez w dwoch poprzednich) zycze Czarnym jak najlepiej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kry

Ale jak Czarni będą w finale to tez Turów nie będzie miał złota!bo to byłby finał Stelmet-Czarni!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Fusion

Oczywiscie! Ale osobiscie wolalbym, zebysmy to my odebrali im zloto, a nie Czarni! Jak bedzie - sie okaze... Turow ciagle jest glownym faworytem do wygrania calej ligi!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kry

Popatrzymy dzisiaj co pokażą w Słupsku....to prawda,mają świetny skład i to nie da się zaprzeczyć...ale MY STELMET mamy ambicje i możemy naprawdę dużo zagrać !

| Odpowiedz
blokuj
2

Co do buty, to szkoda, że widzisz ją tylko u kibiców Turowa. Jak bardzo chcesz, to ja chętnie się pobawię w cytowanie "butnych" komentarzy kibiców (również niektórych) waszej drużyny, również w poprzednich sezonach.
Co, bawimy się?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Fusion

Alez ja wcale ich nie bronie i nie twierdze, ze nie masz racji. Wąż wbija szpile waszym kibicom, podjudza i pewnie ma niezly ubaw. Wiekszaosc traktuje go jak komika i czesto mu wychodzi. Znajda sie inni "butni" takze u nas - nie twierdze, ze jest inaczej! Nie zmienia to faktu na temat calej grupy medalo-wieszaczy ze Zgorzelca. Nie zmienia to faktu, ze osobiscie szanuje Turow jako klub i ciesze sie, gdy jest mocny - bo to nasz najwieszy rywal. Wlasnie dlatego chcialbym, aby Stelmet i Turow byli w finale. Wlasnie dlatego chcialbym, aby to Zielona Gora odebrala wam medal. Rywalizacja w czystej formie - bez zadnej "buty" z mojej strony. Po prostu sport i piekno koszykowki. Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
wąż

Kolego ja z przekonaniem pisze moje poglady i obnażam prawe o kibica ze zgorzelca i okolicznych wiosek ktorzy zajmuja wiekszosc sektorow na nowej hali bo waldek ich dowozi za friko i daje po 10 zł aby przychodzili na mecze:) nabija sobie frekwencje w ten sposob :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ar_zg

Nowa twarz Węża - odkrywca... Obnażasz się ewentualnie sam ale pamiętaj w miejscach publicznych to czyn karalny...

| Odpowiedz
blokuj
2

No właśnie. Więc nie wyjeżdżajmy sobie nawzajem z tą butą, bo można ją wytknąć każdemu. Rok temu taką "butę" pokazywali tutaj wasi kibice, w tym roku nasi i może nawet się to wielu innym nie podobać ale czyż nie mają ku temu powodów kibice mistrzowskich drużyn? Rok temu wy, w tym roku my, a być może po tym sezonie będą inni ale uwierz mi, że jeżeli stanie się tak, że w tym roku tytuł zdobędzie inna drużyna, to takie same będą zachowania kibiców tej właśnie drużyny. Dlatego proponuję skupmy się na rywalizacji sportowej, bez niepotrzebnych emocji i uprzedzeń, bo te tylko wywołują niepotrzebną nerwowość. Te nasze kłótnie, do niczego nie prowadzą i chyba wielu użytkowników ma ich tutaj po prostu dosyć.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.