Wątek dotyczący artykułu

Reprezentacja Polski siatkarek trenuje przed Igrzyskami Europejskimi w najsilniejszym składzie!

Selekcjoner Jacek Nawrocki na pierwsze zgrupowanie kadry w Szczyrku powołał 16 zawodniczek. Są wśród najbardziej wyczekiwane przez kibiców nazwiska.

przeczytaj cały artykuł

Gromek

Dokładnie. W Chemiku jakoś atmosfery nie zepsuła. Jest nowa drużyna, nowe rozdanie. Fajne te nazwiska, żeby tylko się zgrały to potencjał jest europejski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

W Chemiku nie bardzo było co i jak psuć, bo Anka nie może uznać za zbyt rewelacyjny sezonu w swoim wydaniu. Tam każda z zawodniczek wiedziała o co i za co gra, i wiedziała, że dąsy nic nie pomogą.
Z resztą, złożyła jakąś deklarację co do gry w kadrze i mam nadzieję, że będzie bardziej myśleć nad poziomem sportowym, niż nad maglem.
W perspektywie ma Rio (jeszcze).
W tym składzie za Paszek widziałbym którąś z bardziej doświadczonych zawodniczek, ale jeśli mamy ogrywać młodsze, to niech próbuje w Baku - bez ryzyka.
Do najmocniejszego składu brakuje mi Kaśki Skorupy, ale na ten moment jest nieosiągalna do grania. Szkoda też, że nie było okazji sprawdzić Bereniki Tomsi - i nie wiem czy to z jej woli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jureczek

Co do Bereniki, to Nawrocki po ogłoszeniu szerokiej kadry w PS na pytanie redaktora o Berenikę odpowiedział, że rozmawiał z Bereniką przez telefon i z tego co mu powiedziała, to idzie zaraz po sezonie pod nóż. Nawrocki liczy jednak, że na ME się wykuruje. Zobaczymy. Nie wiem co miałaby mieć operowane, ale po tym, że gra i po terminach wnioskuję, że to może nic groźnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.