Wątek dotyczący artykułu

Dramat gdańszczan - relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk - Śląsk Wrocław

W drugiej połowie szczypiornistom Wybrzeża Gdańsk nic nie wychodziło. Czerwono-biało-niebiescy przegrali ze Śląskiem Wrocław 23:31 i spadli z PGNiG Superligi.

przeczytaj cały artykuł

into the vortex

Ale jaja! Nie zdziwię się jednak jeśli w Śląsku zabraknie kasy i Wybrzeże wskoczy w ich miejsce. Tak czy siak trochę żal Wybrzeża, bo klub zdawał się być dosyć poukładany. Sezon na zapleczu superligi, w trudnej grupie (Pomezania i Elbląg będą mocne), bez Lijewskiego i kilku wyróżniających się postaci - źle to wygląda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kojiro

Tak samo jak Miedzianka chciała już przegrać żeby nie awansować do baraży,a potem chciała przegrać w barażach z Pomezanią i tylko przez przypadek dołożyła im 13 bramkami w rewanżu.Zejdź na ziemie chłopie.Jak się uda to wygrają,a czy zgłoszą drużynę do superligi to już inna sprawa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Kojiro

Bo jako kibic Miedzi wiem jakie są mniej więcej realia finansowo-organizacyjne mojego klubu.No chyba że nagle objawi się jakiś sponsor,bądź też KGHM postanowi jednak wspomóc nieco bardziej klub z mojego miasta,w co nie chce mi się wierzyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.