Wątek dotyczący artykułu

Piotr Gacek zostaje w Gdańsku!

Doświadczony libero przedłużył umowę z wicemistrzem Polski o dwa lata. Andrea Anastasi nie wyobraża sobie zespołu bez niego.

przeczytaj cały artykuł

Marian2928

Ja chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie z powodu terminarza Ligi Swiatowej, a szczególnie dwóch meczów. Pierwszy to mecz Polska-Iran 6 czerwca.Będzie on rozgrywany równolegle z finałem Ligi Mistrzów. Drugi mecz to Stany Zjednoczone-Polski rozgrywany 13 czerwca o 18, czyli w tym samym czasie co mecz Polski z Gruzją w eliminacjach do mistrzostw europy. Czy da się chociaż godziny zmienić?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Riorwar

No ale mecz w Stanach będzie o 18, ale najpewniej czasu tamtejszego. Oznacza to mniej więcej tyle, że u nas ten mecz na żywo będzie leciał w środku nocy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Do wschodniego wybrzeża to jest 6-7 godzin, a do zachodniego bodajże 9-10.. Można się jeszcze wyspać po kopaninie..
Co do Piotra - nie wyobrażałem sobie innej możliwości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
stary kibic

21. USA-POL - 12/06 - 19:10 local time, 00:10* GMT (1.10 W-wa)
22. USA-POL - 13/06 - 19:10 local time, 00:10* GMT (1.10 W-wa)
To oficjalny termin ze strony FIVB.
Możesz spać spokojnie :)

| Odpowiedz
blokuj
Marian2928

No to super by było jak po północy. Nie lubię oglądać dwóch meczy równolegle.
Już jeden problem mam z głowy. Został tylko mecz Polska Iran

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.