Wątek dotyczący artykułu

Legia - Jagiellonia: Decyzja Zbigniewa Bońka

Nie milkną echa meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok. Swoją opinię w tej sprawie na łamach laczynaspilka.pl wyraził Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

przeczytaj cały artykuł

kiler 1

Nie chcę być niegrzeczny ale klubu,którego nie cierpi cała Polska niestety.I przestań się spinać bo się spocisz.Legię to chyba tylko lubią w Szczecinie i Sosnowcu o ile się nie mylę.Jak ostatnio mówił były trener Legii J.Urban: "No, zbyt wielu przyjaciół to my niestety nie mamy..." I taka jest prawda koleś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

Mam wielu znajomych w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i jakos nie ma tam mowy o nienawisci. Bo sa normalni, a nie sfrustrowani pokrzywdzeni przez zycie , los degeneraci spoleczni. zdziwilbyś sie ilu jest kibicow Legii w wielkopolsce koleś.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kiler 1

Znajomych to Ty może masz w Poznaniu Gdańsku czy Krakowie.To fajnie,że ich masz.Jak sam mówisz są normalni.Super,brawo.To cieszy.Problem polega na tym,że tych normalnych na stadionach piłkarskich brakuje.Nie mówię,że wszyscy ale większość to niestety kibole,czytaj debile.

| Odpowiedz
blokuj
Nieznani-Sprawcy

Bo tak twierdzisz Ty i twoi net koledzy z SF????
Ogarnij bazę chłopaku .
Wiesz jaka jest różnica między błędami sędziowskimi przeciwko o na korzyść Legii????
Odpowiedź jest prosta o tych pierwszych pierwszych zapominają po końcowym gwizdku. A o tych drugich to dzieci w Poznaniu jeszcze przez rok będą pisać wypracowania w szkole!!!!

| Odpowiedz
blokuj
kiler 1

Po pierwsze nie chłopaku, bo jesteś do mnie za młody.A po drugie odpowiedz sobie sam dlaczego w tym drugim przypadku nie zapominają o sytuacji po końcowym gwizdku.A właściwie już sobie odpowiedziałeś.Musicie być wszędzie lubiani.

| Odpowiedz
blokuj
Nieznani-Sprawcy

dobra motorek bujaj w dział żużel , nie szukaj kolegów do pogaduszki jaka to jest Legia zła i nie węsz z koleżankami teorii spiskowych bo czeka Cię "emerycie" prozak i kaftan , i dla twojej informacji sędzia Gil lubi kontrowersyjne sytuacje tworzyć praktycznie w każdym meczu gdzie sędziował i przestań smarkać bo robi się to żałosne i tylko tutaj możesz wylać swoje gorzkie żale wraz z net społeczeństwem , ciągniesz temat pomocy sędziów to mam dla Ciebie kiepską wiadomość motorku musisz cofnąć się w czasie żeby odszukać zalążka całego tematu i nie staraj się umoralniać ludzi w temacie gdzie masz mniej niż zeeerowe pojęcie

| Odpowiedz
blokuj
kiler 1

Swędzi mnie sędzia Gil i ta cała wasza śmieszna piłka i nie szukam kolegów do pogaduszki bo na takich kolegów jak Ty to ja bym się nie chciał odlać.I nie smarkam tylko stwierdzam fakty,Legię ciągną na chama ,żeby mistrza zrobiła bo przecież tylko Legia jest w stanie powalczyć w LM( czytaj zbłaźnić się).Szkoda,że nie ma już powołań do wojska bo byście mieli pole do popisu.Nie musielibyście kupować zawodników z trzeciej ligi europejskiej,moglibyście pruć wszystkie kluby po kolei.Żałosna jest ta cała śmieszna Legia razem ze swoimi kibolami.Durne,łyse ogolone pały.

| Odpowiedz
blokuj
Nieznani-Sprawcy

Durny sam jesteś kasztanie bodajże rodem z Opola :P
Legia za innego ustroju kradła zawodników drogą powołania do wojska, to fakt któremu nie idzie zaprzeczyć ale co niektóre kluby w tamtym czasie budowały potęgę na kopalnianych srebrnikach to akurat nikomu nie przeszkadzało.
Jak Cię nie interesuje piłka "emerycie malinowy z bąblem w nosie" to piszesz po to żeby się pospinać?????Czy hipokryzja wylewa się z Ciebie ????Żadnego pojęcia o temacie a kicasz jak prawa ręka Zibiego oczywiście ta ręka od trzymania członka lub od podcierania :P Kolejne ważne pytanie do Ciebie o wszystko wiedzący, wyrocznio SF kto twoim zdaniem ma grać w Europie i się nie zbłaźnić słucham???

| Odpowiedz
blokuj
kiler 1

Fajnie,że przyznajesz,że Legia kradła zawodników.To Ty powiedziałeś,że kradła,ja mówiłem o służbie wojskowej.Po drugie do emeryta mi jeszcze w ch...brakuje.Po trzecie piłka mnie interesuje,owszem ale prawdziwa piłka jak liga angielska czy hiszpańska ale nie ta kopanina jaką jest liga polska.Co do Bońka to nie obchodzi mnie jakim jest prezesem ale piłkarzem był wybitnym,Legia takiego nie ma i nie będzie miała.Zresztą nie tylko Legia.A teraz odpowiem Ci na nurtujące Cię pytanie kto powinien grać w Europie,żeby się nie zbłaźnić.NIKT.Żadna polska drużyna się do tego nie nadaje.Polskie drużyny przynoszą jedynie wstyd i są pośmiewiskiem w Europie.Ale Ty tego nie widzisz bo masz klapki na oczach.Zdejmij różowe okulary i zobacz w którym miejscu jest polska piłka.Jak nie widzisz to ja Ci powiem.Jest na dnie.Ale życzę Ci wielu emocji i fantastycznych wrażeń w związku z udziałem Legii w europejskich pucharach,niezależnie czy to będzie LM czy LE.Co za różnica i tak odpadnie w przed eliminacjach.Jak normalne drużyny zaczynają grę w pucharach to polskich drużyn dawno już tam nie ma.No ale co ja gadam,przecież ja jestem durny i nie znam się na piłce.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.