Wątek dotyczący artykułu

Vive Tauron Kielce mistrzem Polski! - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce

Piłkarze ręczni Vive Tauron Kielce po raz trzeci pokonali Orlen Wisłę Płock i zdobyli tytuł mistrza Polski. Decydujące spotkanie w Orlen Arenie dostarczyło ogromnych emocji.

przeczytaj cały artykuł

Michał Wydornik

Ok vive wygralo gratulacje ale jedno mnie mega smieszy ze spiewaja i wolaja iskra mistrz przeciez taki klub jak Iskra kielce nie istnieje ludzie z kielc!!! Takiego klubu nie ma formalnie i w zadnych statystykach na zadnych dyplomach nagrodach medalach czy PP nie ma od wielu lat i dopoki bertus panuje dopoty tak bedzie. Wiec kibicujecie klubowi ktory NIE ISTNIEJE!!!! Bo tytuly zdobywa vive wiec zmiencie w koncu po latach ten spiewnik bo smieszne to jest

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Uthar

Tak samo jak nie ma Lecha Poznań jest Amika, albo inaczej obecny Lech Poznań powinien odwoływać się do historii Amiki Wronki i swojej nowej historii a nie do historii tego sławetnego Kolejorza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Wydornik

Lech to nadal Lech i nazwy nie zmienil wrecz przeciwnie amica kupila klub ale ten nadal nazywa sie Lech Poznan. Tam prezes nie zalozyl swojego fan klubu i nie zabronil na stadionie spiewac nazwy klubu oraz w ogole o nim wspominac a u was i owszem nawet z hali chcieli/chca wyrzucic Iskre ale sie nie udalo to sobie bertus kupil fan klub jak w pewnym filmie. Tyle w temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Uthar

Na czyjej licencji więc grają? Lecha czy Amiki? Amiki więc to amika Wronki przeniesiona do Poznania i przejmująca zasługi Sławetnego Lecha. Tu zależy od punktu siedzenia, ja jestem z Poznania i wiem, że Lech chciał uciec od afery korupcyjnej przenosząc się na licencje Amiki, dla tego to co teraz jest jest Amiką Wronki nie tym prawdziwym Lechem.

PS
Nie jestem z kielc dla tego nie wiem jakie układy są z waszym prezesem, wiem że na nożnej by to nie przeszło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Jasna Strona MOCY

Rozumiem że również dobrze się ,,bawisz" jak w Lublinie MP świętuje SELGROS, a na szalikach i koszulkach kibiców MONTEX ? A nie - to przecież zaprzyjaźniony z Wisłą klub. Tam to normalne i już nie śmieszne...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Michał Wydornik

Montex mnie nie intersuje, to co zaprzata moja glowe sportowo to tylko i wylacznie WISLA PLOCK MOJ KLUB!!! smieszy mnie spiewanie skandowanie nazwy klubu ktory NIE ISTNIEJE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Xyz1990

Moj znajomy na meczu tez sie z tego smial. Nawet sam sobie spiewal "Co Wy spiewacie, Wy nazwy klubu nie znacie" i szkoda, ze nasz doping tego nie zaspiewal. ;p i najbardziej nas tez rozwalilo jak ktorys od nich lezal np. Cupic to bylo " Ivan Cupic Ivan" jak to brzmi hahahahahah.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Krzysztof Blumberg

Jak to nie istnieje?na stronie nafciarze.pl jest tabela Superligi i o zgrozo...na miejscu nr.1 jest Iskra Kielce.??? Więc człowieku bałamutny o co chodzi? jest Iskra czy nie???Jest tylko dla was???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Michał Wydornik

Ten klub istnieje tylko i wylacznie w wyobrazni kibicow co nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Jak pisalem wczesniej na wszelkich dyplomach od lat jest nazwa vive a nie Iskra. Sami zawodncy trenerzy wszysycy dziennikarze mowia o vive nie o Iskrze wiec formalnie na wszelkich plaszczyznach klub ISKRA KIELCE nie istnieje.
Ps: nie pisz juz do mnie bo pamietam twoje szczeniackie idiotyczne prostackie teksty o Kamilu Syprzaku i dla mnie jestes zerem facet.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Krzysztof Blumberg

Tak?więc dlaczego okłamujecie sami siebie pisząc na swoich forach 1 miejsce Iskra Kielce?a co do Syprzaka?zdania nie zmieniam...popatrz co wyrabiał w ostatnim meczu!!!A ty dla mnie jesteś nikim...oddalająca się rzeczywistością.Spadaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.